Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szeretlek, fontos vagy"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek, fontos vagy" Reggelre pedig letiltott?

Figyelt kérdés

Ezt leírta, este még szivecskék. És pukk, letilt.

40es pasitól ez normális viselkedés?


2018. márc. 15. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megvan az új szerelem, a csaj ultimátumot adott neki. Gondolom ő meg akart tartani, amíg nem biztos a másik.
2018. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy nem szeret és nem is vagy fontos. Legalább megtudtad.
2018. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ezt magamtól is össze tudtam rakni.

Ám nem értem

2018. márc. 15. 19:30
 14/16 anonim ***** válasza:

Úristen.:(( mintha az exem lenne. 44 lesz....három év után öt mp alatt leüvöltötte a fejem- később kiderült a semmiért- és letiltott mindenhonnan!!!!! Korábban is. Nem akar ez semmit első körben..vagy részeg volt...menj a munkahelyére, beszéljétek meg három év után azért :DDDDD ...fura:(

Amúgy teljesen normális?

2018. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jahogy viszonyotok volt csak. Akkor meg sz.rd le, ha idáig nem érdekelt miért nem vagy elég jó neki akkor miért most ?? hagyd a francba. Előző voltam. Mondjuk elmennék a melóhelyére stb. és az arcába néznék, azért.
2018. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit úgy tűnik, mintha lebukott volna az asszony előtt. Csak mielőtt megszakított (kénytelen volt) veled minden kapcsolatot, még gyorsan tudatni akarta veled az utolsó pillanatban; hogy hogy érez. Hogy nehogy azt hidd, hogy veled volt a baj.
2018. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!