Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatba hogy a párok mondják egymásnak a szeretlek szót?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs általános recept, attól függ, hogy a pár két tagjának milyen igényei vannak. Van, akinek fontos, hogy gyakran hallja ezt, másnak viszont egyáltalán nem fontos, mert más dolgokkal mutatja ki, és más dolgok által érzi a szerelmet.


Nézz utána a szeretetnyelveknek.

2017. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nő/férfi törődik veled, megtesz érted mindent ami csak erejéből telik, de ritkán mondja, hogy szeretlek, te hogyan értékelnéd? Nyilvánvaló, hogy szeret.
2017. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Fontos.
2017. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mostani páromnak állítólag már kimondtam vagy 5 évvel ezelőtt....szóval nem szoktam szórni.

Szerintem ha 3 kimondtam életemben akkor sokat mondok.

2017. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fontos, de nem egydorma gyakorisággal.


Nekem minden nap többször is a számra jön spontán, a páromnak kb hetes átlaggal, de ettöl függetlenül naponta többször kifejezi más módon.

2017. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem túlzásba vinni, egyrészt nekem ez mindig is egy baromi nagy lépés volt (sajnos úgy élem meg, mintha a sebezhetőségemet fedném fel a másik előtt, és félek, hogy visszaél azzal, hogy meg tud bántani, ha akar), másrészt könnyedén tartalmatlanná, rutinná válhat az egész, mintha csak azt mondanánk egymásnak, hogy "heló".

Persze ez nem azt jelenti, hogy más úton ne fejezném ki az érzéseimet, akit szeretek, számíthat rám bármiben, meghallgatom, megértem, elfogadom őt, hajlandó vagyok érte nagy áldozatokat hozni, illetve ha engedi, bújok is hozzá rendesen, ölelgetem, puszilgatom. Ahogyan az első is megfogalmazta: más-más szeretetnyelv dominál az embereknél, így az igényeik is eltérőek ezen a téren.

2017. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!