Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 30+ no aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30+ no aki egyaltalan nem akar kapcsolatot mar? Miert? Kort is irjatok legyszi.

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nincs miért, egyszerűen nem érzem rá a vágyat.

30N

2018. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Túl sokat csalódtam. Elég volt. Lehet, hogy nem véletlen, hogy egy normális férfival se futottam eddig össze, de ami nem megy, azt minek erőltetni. Egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban.
2018. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
31 vagyok nem akarok. Egyszerűen így tökéletes az èletem.
2018. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
30 éves vagyok, egy gyerekkel hagyott el a férjem egy másik nő miatt. Hatalmas pofon volt számomra, hogy akiben ennyire megbíztam és ennyire szerettem egy nap csak úgy eldobott minket. Próbáltam ismerkedni, randiztam de mind hiába, mintha minden érzelmet kiöltek volna belőlem. Így köszönöm de nem is próbálkozok tovább. Most a munka és a gyereknevelés tölti ki a mindennapjaimat. Nekem ez most így jó, csak reménykedni tudok benne, hogy valaha lesz még valaki aki megdobogtatja újra a szívemet, de nem keresem, ha az élet úgy akarja úgy is jön, ha pedig nem akkor az azt jelenti nekem nem is kell már új kapcsolat.
2018. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Már nem akarok se párt, se gyereket. 32/N
2018. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Korai ezt kijelenteni 30 évesen,bármit hozhat még az êlet.
2018. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg ezt érzem,kicsit besokalltam a kapcsolatokból.Havonta párszor találkozok valakivel a szex miatt,és inkább magamra koncentrálok.36/N
2018. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes! Kufircpartnert nem kerestek? :D
2018. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint az #1

34N

2018. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!