Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszú távon gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszú távon gond lehet ez?

Figyelt kérdés
ha a kapcsolatban a lány (18 éves) a sráccal vesztette el a szüzességét, gond lehet-e hogy nincs tapasztalata, csak egy valakivel volt, nem fog-e eszébe jutni, hogy milyen lenne mással stb
2018. márc. 16. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Van esély rá, hogy eszébe fog jutni, milyen lenne mással. Arra is van esély, hogy nem ő lesz a férje.
2018. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemesz gond, mivel sanszos hogy nem az első kapcsolata lesz az utolsó is egyben.
2018. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát vannak akkora r#bancok akik emiatt szakítanak is, hogy "nem b#sztak meg elegen"... De ha szeretik egymást akkor simán lehetnek együtt bármeddig, én is ismerek ilyen párt.
2018. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Én szerettem volna azzal maradni bármeddig, akivel elvesztettem, mert jónak éreztem vele az életem... Ő mondta, hogy még élni akar, erre 3 év kapcsolat után jött rá.:)


A legjobb barátnőm 8 éve van együtt a párjával, vele vesztette el, még kamaszként. Beszélgettünk erről a dologról, mondta, hogy néha elgondolkodik, milyen lenne mással, de ez csak fantázia. Szereti a srácot, ebben biztos vagyok. Nekem elmondaná, ha kikacsintgatna.


Attól, hogy sok a tartástalan, szánalmas retek férfi és női oldalról is, akinek minél több emberen végigmenni akkora kaland, hogy mindent eldobna érte, nem ez a normális és szerintem nem is ez az általános.

2018. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!