Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Vannak itt olyanok akik fiatal koruk ellenére nagyon komoly kapcsolatban élnek? Esetleg emiatt nem járnak már bulizni, és nem járnak sehova a barátaikkal?

Figyelt kérdés

a valódi kérdésem az lenne, hogy nem félnek attól, hogy egy kapcsolat miatt az egész fiatalságuk elveszik...


fiatalt azt 18 és alattira értem


félreértés ne essék, nem a komoly kapcsolatokat oltom, hanem azokat akik emiatt semmi mással nem foglalkoznak...


2010. jún. 10. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is fiatalon,16 évesen kezdtem a komolykodást,3évig jártunk az akkori párommal,de én nem mondanám azt hogy ráment a fiatalságom,mivel együtt is jártunk szórakozni,külön is,és ezzel nem voltak gondok!
2010. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

csáó.most vagyok 18 éves,és már lassan 4éve komoly kapcsolatom van.a lányt összeismertettem a haverjaimmal,így együtt tudunk bulizni,ökörködni...

nem a kor számít sztem,hanem h kijön-e a párod a haverjaiddal..nekem bejött

tök jól elvagyunk a bandával,bármit csinálunk...

2010. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ez akkor a jobbik eset


én ismerek olyanokat akik 14 éves koruk óta kapcsoltban élnek és azóta szinte egyszer sem jöttek el a párjuk nélkül barátokkal bulizni....na én ezt nem tudom felfogni

2010. jún. 10. 09:29
 4/22 anonim ***** válasza:

Én az exszel 15 évesen jöttem össze, majdnem 3 évig voltunk együtt, elég komoly kapcsolat volt. Nem voltam nélküle bulizni, nem is engedett, iszonyat féltékeny volt még ha a barátnőimmel találkoztam is. Aztán dobtam, utána néhány hónap féktelen bulizás kezdődött, talán igyekeztem bepótolni mindent amiről lemaradtam. Utána megismertem a mostani párom, akivel most már 6 éve egytt vagyunk :)


24/L

2010. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen jöttem össze vele, most pár hete lett vége(aztán ki tudja mi lesz), mert nem nagyon jártunk bulizni, sőt semmit sem csináltunk, mert mindig fáradt volt(amit megértek szóval nem azért mondom)...

De most annyira úgy éreztem, hogy szükségem van arra, hogy a fiatalok életét éljem, bulizzak meg minden...És egész jól érzem magam:) Aztán majd kiderül:)

19/L

2010. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én is már több mint egy éve együtt vagyok a barátnőmmel. Most 18 vagyok. Tény hogy kevesebbet járok el itthonról de hát tény hogy egy komolyabb lapcsolatban nem lehet úgy elengedni magam mint szinglin.:) De minden megoldható. Amúgy meg miért veszne el a fiatalságod? Sokan mondják hogy: "Nem akarok komoly kapcsolatot mert élni akarok" De könyörgöm ha van egy jól működő kapcsolat akkor miaz hogy "nem él" valaki? :)
2010. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen,van ilyen és nem megy el a fiatalság...15 éves koromtól élek komolyabb kapcsolatban,párom 10 évvel idősebb nálam.most 19 leszek és tervezzük az összeköltözést..Nem hiszem hogy lemaradtam volna valamiről is,élvezem az életet. :)

19/L

2010. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Igen, 2 barátom is igy nyomja. Borzasztó mekkora papucsok lettek, ja és 81 évesek, a ribancjaik pedig ilyen 14-15-ök. Érted emiatt nem jönnek már el inni , meg sehova , meg engedélyt kell kérni és csont nélkül lenyelik amit a kislány mond. borzasztó
2010. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ma,09:59 lány, az én barátjelöltem is kb. ennyi évvel idősebb nálam, én 21 vagyok. Néha elgondolkodok rajta, hogy nem sok-e ez a korkülönbség. De, mint látom a ti esetetekben is jól is tud működni.


A kérdésre válaszolva: Komoly párkapcsolatba élve is lehet élvezni az életet!! Aki meg nemélvezi, annak nem jó a párkapcsolata. Amúgy meg túl fiatalon biztos, hogy nem jó kapcsolatban lenni. Akkor még játszani kell legoval.. :)

2010. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25 éves fiú 15 éves lánnyal? ott valami gond van fejben, mind a kettőnél
2010. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!