Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozni akar, vagy érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozni akar, vagy érezhet valamit?

Figyelt kérdés

Mostanában sűrűbben találkozok egy sráccal.neten is sokat beszélgetünk de ott is állandóan a szexre tereli a témát.van barátnője állítja nem csalná meg, de az utóbbi pár alkalommal mikor összefutottunk állandóan simogatott intim helyeken is ,meg akar állandóan csókolni.nem gyözöm leállítani hogy ne csinálja.

Szórakozni akar vagy lehet érez valamit? Okot nem adok mert én nem tapizom vissza.


2018. márc. 18. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja, érez valamit. Azt, hogy megd.gna.
2018. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha... De nyilván mivel inkább kerülöm már több mint egy hete nem hiszem lesz rá lehetőség. Biztos van olyan akinek ez bejön de én nem ilyen vagyok...
2018. márc. 18. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi komoly nincs a sztoriban, azt leszámítva, hogy komolyan meg akar fektetni. Van barátnője, de téged (is) kíván, és nem nagyon bírja a kígyót a gatyában tartani. Az én szememben már ezzel a viselkedéssel (fogdos intim helyeken, meg akar csókolni) megcsalt, szerintem a barátnője sem díjazná, tehát az állítása/szava, mi szerint nem csalná meg őt, sz@rt sem ér.
2018. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy gondolom.
2018. márc. 18. 08:22
 5/9 A kérdező kommentje:
22 évesen én nem feltétlenül egy ilyen kapcsolatban lévő emberre vágyom...
2018. márc. 18. 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebből csak te jönnél ki rosszul, szerintem ne beszélj többet a sráccal
2018. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom, teljesen véletlenül "futottatok össze" többször is, és miután egyszer letapizott, teljesen véletlenül találkozgattál még vele. Ha neked annyira kellemetlen volt az egész, simán leléphettél volna az első ilyen eset után.
2018. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen véletlenül képzeld.vannak olyan helyek ahova többen járnak...nem a szobában futottunk össze elhiheted..
2018. márc. 18. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor is el lehet őt kerülni, ha véletlenül összefuttok, ha számodra kényelmetlen a közeledése. Ha több alkalommal is letapizott, abból viszont arra következtetek, hogy ez mégsem annyira rettenetes nagy probléma neked. Állítólag leállítod, mégis többször is fogdoshatott, hát ez aztán nagy leállítás. :) Aki tényleg le akar állítani egy srácot, az mindent meg is tesz ezért. Úgyhogy nagyon is keményen benne vagy ebben a játszadozásban, csak utána ne sírj, hogy meglesz a véleménye a srácnak is.
2018. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!