Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket milyen gyakran szólítanak le az utcán?

Figyelt kérdés
És ha leszólítanak akkor pozitívan vagy negatívan álltok hozzá? Kort is írjatok légyszíves.
2018. márc. 18. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Eddig 2x utcán és 2x munkahelyemen.

Mindet pozitívan éltem meg, mert nem vagyok egy gyönyörűség. Viszont mind a 4 akkor jött amikor már volt párom.

30N

2018. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem szólítottak le még. Bácsik meg nénik, tinik már igen, hogy merre van ez vagy az.
2018. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Eddig talán kétszer történt meg velem ilyen, mivel nem vagyok ezekhez szokva, nem is reagáltam jól. (az egyiknél nem tűnt fel hogy akarna valamit, a másiknál meg szimplán megköszöntem a bókját és elmentem...)
2018. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 22 éves vagyok.
2018. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. És nem is szeretném... Kivéve, ha valami nagyon egyértelmű szituációból fakadna. Annak nem örülnék, ha egy idegen csak úgy leszólítana, előzmények nélkül.
2018. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Általában útbaigazítás miatt szoktak leszólítani, de ez nem volt másképp huszonévesen sem. Most 33 éves vagyok. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy egész életemben eddig hány ismerkedési célú leszólítás volt, úgy, hogy nem vagyok bányarém, és Budapesten élek születésem óta.
2018. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Előfordul, mert szép szemem van és mosolyogós vagyok, bár messze nem fiatal. Az első szerelmem is utcán szólított meg, közel öt évig voltunk együtt.

A közelmúltban pedig volt, akit nem tartottam szimpatikusnak, és erősen nyomult a kérdéseivel, neki inkább azt mondtam van valakim. Volt olyan, aki leszólított kedvesen, mert érezte, hogy jól reagálok a tekintetére. Két randiig jutottunk, de kiderült, hogy gyógykapcsolatot keres. Van, akivel csak összemosolygunk, aztán megyünk tovább a dolgunkra.

2018. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Én vékony, csinosnak tartott lány vagyok, de utcán nagyon ritkán szólítanak le. Ha mégis, akkor is inkább nyáron, gondolom a rövidnaci bejön nekik. De én alapból nem szoktam szemezni sem, mert zavarba jövök tőle :D

21L

2018. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bunkó, alpári stílusban hetente kb. Kedvesen, érdeklődve életemben egyszer, de nem lett belőle semmi. Tömegközlekedésen összenézni, szemezni szoktam, ha épp nem vagyok nagyon fáradt vagy ideges.

20L

2018. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Normális hangnemben még nem szólítottak le.

Egy pedo gyanús csávó jött oda egyszer, az meg inkább ijesztő volt. Néha oda-oda szóltak, ezen kívül.

Egyébként nem állnék hozzá negatívan alapvetően, de ezek után inkább hanyagolnám.

2018. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!