Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízhatnék jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék jobban?

Figyelt kérdés

Az előző barátom csúnyán szakított velem, mindenféle előjel nélkül ráadásul azzal az indokkal, hogy velem semmi baj csak ő még kicsit élni szeretne, utána akár folytathatnánk is. Őt telejsen lezártam, egyáltalán nem érdekel már.

Lassan 1 éve együtt vagyok egy másik fiúval, akivel már előtte is ismertük egymást. Nagyon kedves, nagyon aranyos, mindent megtesz értem, soha semmi okot nem adott arra, hogy bizalmatlan legyek vél szemben. A volt barátom miatt viszont mégis mindig attól félek, hogy egyszercsak minden előjel nélkül mégsem leszek elég neki már. A jelenlegi barátom megérti, hogy nehezebben építek már ki bizalmat de lassan jogosan nehezményezi, hogy benne nem bízok 100%-osan, hiszen semmi rosszat nem tett soha. Én szeretnék benne bízni és talán nem is benne nem bízok, hanem csak félek, hogy megint ugyan az lesz. Pedig őt igazán szeretem, és bármit el tudnék vele képzelni. Általában minden tökéletes, néha összekapunk de mindent meg tudunk beszélni. De engem néha szinten indok nélkül elfog ez a félelem.

Járt már valaki hasonló helyzetben ?


2018. márc. 18. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom milyen. Vagyis részben. Én valahogy nem szoktam erre gondolni. Úgy fogom fel (próbálom),hogy nem mindegyik egyforma,s reménykedem benne,hogy ő másabb mint a többi. Tudom,hogy nehéz,nekem csak csalódásaim voltam,de igyekszem továbbra is nyitott lenni és bízni a legjobbakban.
2018. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!