Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdeklődnek irántam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődnek irántam a férfiak jobban, mint azelőtt?

Figyelt kérdés

Amikor gimnazista voltam kb. sz@rt a fejemre mindenki, de amint vége lett a középsulinak szinte nem volt olyan pasi, aki tetszett, de legalább egy randi ne lett volna vagy pár elismerő szót ne mondott volna.

Nem értem, mert nem változott a külsőm se maximum a hajam nőtt pár centit, de úgy gondolom nem oszt, nem szoroz


2018. márc. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Egyes nőknek soha nem jó semmi, ha nem foglalkoznak velük az a baj, ha foglalkoznak velük meg az is baj.


A hozzád hasonló éretlen kislányok miatt lett annyira negatív kép kialakulva a nőkről, hogy nektek soha semmi se jó. És akkor így tegyen a kedvetekre bárki is.

2018. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Én ennek csak örülök. Egy szóval nem mondtam, hogy zavar. Egyszerűen csak nem értem miért van ez
2018. márc. 14. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy változott a kisugárzásod, vagy nyitottabb lettél, vagy bátrabb srácokkal találkoztál, nem tudom. Vagy csak gimi után kezdtek termelődni a feromonjaid, és ettől bolondultak meg a férfiak. :)
2018. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
új környezet, más pasik. Ennyi..Picit idősebbek is talán
2018. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a gimiben csak kisgyerekek vettek körül,az igazi férfiak máshogy értékelik a nőket.
2018. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiteljesedett nő lettél.
2018. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!