Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek számít a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek számít a párotok autójának típusa, életkora, fogyasztása?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 15:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek #3-al, sok nõnek ezek a szempontok fel sem tūnnek (ebbõl adodóan egyértelmū, hogy nem számít). Gõzöm sincs, sosem tudnám megsaccolni évre pontosan, hogy hány éves járgány, satöbbi. Ha annyira rossz, ami egy autókhoz-nem-értõ nõnek is feltūnik, pl. másik korszakból származik, vagy a legolcsóbb féle tragacs, az feltūnik, mondjuk az is, ha naponta kell tankolni és a közös kasszából túl sokat költesz erre.
2018. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem számít, te döntöd el milyen autóban èrzed jól magad, melyiket szereted vezetni. Èn sose cserèlnèm le azèrt a kocsimat ha egy pasinak nem tetszene. Nem ül bele azt annyi. Nem kötelező. A tanuló autóm egy maruti volt az akkori párom csak annyi megjegyzèst tett rá hogy folyton beverte a fejèt:), de ezt elnèztem.
2018. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az számít, hogy sok pénze legyen, tudjunk utazgatni, legyen szép lakás/ház. A kocsi huszadlagos szempont.
2018. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hátpersze, hogy számít, hiszen azt ölelem meg, meg azzal fekszem le.Ezért jobban kedvelem, ha még nem nyugdíjas korú.
2018. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem minden autó egyforma. Most próbálok jogosítványt szerezni, és továbbra sem lelkesítenek az autók. Csak vezetni szeretnék mert csomó előnye van ha az ember tud vezetni és ha már tud vezetni nem árt egy autó hozzá. Számomra pont ennyit jelent egy autó.

Egyébként párom a családja autóját használja ami épp hogy gurul. Van egy sajátja amit csak ritkán vesz igénybe de azt se tudom milyen típus.

2018. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kocsi temat csak a fiukak porgik tul.
2018. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha a férfi szimpatikus, jöhet gyalog, biciklivel. Ha nem akkor tök mindegy, milyen autója van. Az meg tök röhej, amikor egy alacsony, vékony srác menőzne egy tank nagyságú autóban, mikor alig lát ki a volán mögül, nem tud tolatni, parkolni, mert hosszabb az autó, mint bármelyik parkoló.
2018. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A férfi életkora és fogyasztása érdekel. Az autójáé egyáltalán nem. Az sem zavar, ha gyalog jön.

Bár ha már autója van, akkor nyilván a külsőségek miatt szimpibb egy tiszta, nem ütött kopott, fiatalabb, megbízható autó, de ebben a műfajban tök mindegy milyen típus.

Megjegyzem a páromnak nincs saját autója...

2018. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Hallod, én a kocsikhoz annyira értek h milyen színű :D
2018. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Tehát nem zavar az sem senkit, ha valakinek egy 40-50 éves benzintemetője van?

(hétvégi használatra?)

2018. márc. 20. 06:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!