Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek számít a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek számít a párotok autójának típusa, életkora, fogyasztása?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 15:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Eleve nem is tudtam milyen kocsija van, avagy van-e egyáltalán, mert természetesen nem került szóba és nem is láttam (belvárosi találkozó és ott eltöltött randi okán felesleges is lett volna). Ergo nem, nem szempont,sosem volt, alapon ha nincs különösebb oka fel nem foghatom miért kellene egy randira teszem azt Budapesten kocsival menni, a helyek a belvárosban vannak és semmi baja nem lesz a hölgynek, ha ugyanúgy megy haza, ahogy jött. Lényegben a lényeg, egy Suzukija van, fekete, sx4, eskü nem tudom pontosan így 4 év után sem, de szerintem valahol 10 éves tájékán lehet. Tökéletesen szuperál, nincsen vele gond. A BMW-vel, hacsak nem a 4 kerék meghajtású x verziók egyike bajban volnánk, mert hátsó kerekesen nem jönne fel ide a hegyre(ahova azóta költöztünk) egyik sem, ahogyan semelyik másik úri huncut jármű sem. A suzuki térdig érő hóban is feljön (nem takarítja a kutya sem a hegyen, csak lent), én már 2 éve egy Lada Nivával tolom itt helyben (Pestre tömegközlekedek elővárosival) az erdészettől vettük, na kérem, az 29 éves, nagy sikerem van, mikor nő létemre telente húzom ki az elakadt nyugati csodákat a környéken :D
2018. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet èrtek. Èn is laktam olyan helyen ahol esős időben, mèg az mtz is elakadt:) egy ősrègi opel fronteraval közlekedtem ès húztam ki azokat akik beragadtak.
2018. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!