Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam fenn az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn az érdeklődést?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, konkrétan randi még nem volt, csak amikor találkozunk az egyetemen vagy környékén akkor beszélgetünk. Viszont most két hétig nem tudunk találkozni, mert szünet van, én meg ráadásul tanulmányi útra is megyek utána. És itt jön a probléma, hogy nem vagyok az az írogatós típus, szóval nem tudok épkézláb módon chat-elni emberekkel, mert csak rövid, tömör kész tények közlését tudom elintézni chat-en. És az így elmaradó kommunikáció hiányában félek, hogy semmi se lesz ebből az egészből.


Már próbáltam leküzdeni ezt a "chatiszonyomat" vagy hogyan nevezzem. Rá is írtam egyszer, de ott is nagyon szenvedősnek éreztem az elején aztán a végére már egész jól ment a dolog, csak azt nem tudom, hogy hogyan kezdjek írni neki, csak így a derült égből.


2018. márc. 20. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Fontos neked az a lány?

Akkor tessék oda tenni magad.

Amúgy fel is hívhatod telefonon, és beszélgettek, mondjuk három naponta, az már valami.

Hívd fel. Az én időmben így működött FB előtti életemben:-)


Simán.

Megkérded, hogy van, stb.

tudni fogja, hogy azért hívod, mert akarsz tőle többet. Nagyon jó ez így. Nálunk is jó volt:-)

2018. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!