Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell csúnyának lennie egy nőnek, hogy soha senki ne mutasson érdeklődést iránta?

Figyelt kérdés

Abszolút nem tetszik soha senkinek, soha nem kap bókokat, nem flörtölnek vele még ártatlanul se. Se egyetemen, később munkahelyen sem, se utcán, se szórakozóhelyen, sehol. Még a munkások se szólnak be neki az utcán.

Ebben az esetben valószínű nagyon csúnya nőről van szó?


2017. júl. 12. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

De a munkások lehet, hogy beszólnának neki.

30/f

2017. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Ez kb minden nőre igaz 40 felett.


De ha 20 vagy akkor amíg van rajtad lyuk addig felőlem akár savval megcsonkított arcú is lehetsz.

2017. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy csak annyira durván negatív a kisugárzása


múltkor egy nagyon szép arcú lányt láttam és azt a hideg sötét aurát ami neki volt, szabályosan kirázott a hideg

és mondom egy nagyon szép arcú lány volt, de az a kisugárzás

2017. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Aki 20 évesen kövér, az már elég. De pl barátnőm nem egy szépség, itthon nem érdekelt senkit, a franciákat meg alig bírja levakarni.
2017. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szebb lányoknál is van erre példa. Nem értem miért hiszik egyesek, hogy minden nőnél alap dolog a napi szintű leszólítás. Nem az.
2017. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem napi szintű, hanem soha senki nem szólította még le. Nem kövér lány, átlagos testalkat.
2017. júl. 12. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem engem láttál? XD Na jó én cuki vagyok:)
2017. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!