Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő ha én domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha én domináns őszeretnék magamnak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj mar meg irni, aldjalak meg!
2018. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az elítélendő, hogy egy magyar oldalra üzbégül írsz.
2018. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Domináns nőt?
2018. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen
2018. márc. 22. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, én is ilyet szeretnék, de tuti nem jön össze, mert ők más stílusú személyt akarnak.
2018. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés, ha a nemi szerepek felcserélődnek. Előbb-utóbb ebből valamelyik félnek elege lesz és ki fog szállni. Az az ideális, ha a férfi is megéli a férfiasságát és a nő is a nőiességét a kapcsolatban.
2018. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő. Annak ellenére, hogy számomra az ideális felállás, amikor a férfi a domináns, a nő pedig a gyengébbik nem (pozitív értelemben). Én nem szeretnék dominálni, hanem csak Nőnek lenni egy Férfi mellett. De kinek, mi...

Van olyan nő ismerősöm, aki annyira határozott, kemény, szinte férfias jellemvonásokkal bír, hogy kimondottan a nyámnyila pasikkal alakít ki kapcsolatot, mert szeret megmondó ember lenni, és pasinak is szüksége van erre. Tehát mindkettő elégedett.

Szóval ilyen is van, keresd a hozzád illőt nyugodtan!

2018. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan magasról leszarom, hogy mit szeretnél magadnak
2018. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az. :)

Egy domináns nő. .

2018. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!