Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűkszavú vagyok! Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűkszavú vagyok! Van olyan lány, akit ez nem zavar és nem tartja unalmasnak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A hozzád hasonló szűkszavú lányokat ez nem fogja zavarni. Csak akkor ha senki nem beszél, akkor hogyan fogjátok egymást megismerni a csönd által?
2018. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Csend a lelke mindennek. (:

Nem zavarna, ha fel tudna oldódni egy idő után.

Én sem fosom a szavakat, de ha valakihez nagyon közel kerülök, akkor egyre és egyre könnyebben megy a kommunikáció.

2018. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy a szűkszavúságot miért azonosítják a magabiztosság hiányával. Egyszerűen nem fosom a szavakat (nem azért, mert félek kimondani vagy mi tudom én, miket gondoltok). Egyébként nyilván nem is tőmondatokban beszélek.

Engem nem zavar a csend, ha valakivel beszélgetek nyilván rendesen reagálok, de nem én leszek az, aki percekig mesél egy-egy sztorit.

2018. márc. 23. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

#4

Át tudom érezni a helyzeted, ilyen vagyok. Szerintem ezzel nincs gond. Legalábbis nekem nem okozna problémát.

Inkább azt nem szeretem, ha valaki állandóan szóval akar tartani. Mint pl. a munkahelyemen néhányan. Nem tudom miért érdekli őket, hogy mit csináltam a nap 24 órájában, merre jártam. Lassan az is érdekes lesz, hogy milyet szrtam. Már bocsánat. :D

Persze, ez sem baj, valaki ilyen, valaki olyan, hála az égnek, hogy mindenki más. Így meg tudjuk találni a nekünk valót. :)

2018. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
én szeretem ha meghallgat a pasim :)
2018. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ha valaki nem locsog egyfolytában az jó.

De ha mindent harapófogóval kell kihúzni belőle az kellemetlen pláne ismerkedéskor, legyen szó randiról vagy csak egy társaságban való ismerkedésről.

2018. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A csajok azokat a pasikag szeretik, akiknek jó szövegük van. Ha te nem vagy jó dumás, akkor a változast ajánlon.


Olvass sokat, bővìtsd a szókincsed. És beszélgess sokat csajokkal.

2018. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A szófukarság márpedig némi önbizalomhiányból ered.
2018. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A "szófukarság" nem önbizalom hiányból ered, szimplán csak nem mindenki szeret nonstop pofázni hülyeségekről kvázi vadidegenekkel, csak azért, hogy mondjon valamit.

Kérdező, szerintem olyan lányt keress, akivel megvan az összhang, esetleg közös érdeklődés, és lehet vele értelmes dolgokról beszélni, tuti, hogy egyen nővel menni fog a színvonalas beszélgetés.

2018. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!