Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavar ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar ha a lánynak kicsit szabálytaan a fogsora?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. A fogaim egészségesek és fehérek, de a 4 farkasfogam (felül és alul) kicsit előrébb áll, mint a többi. A többi fogam egyenes, szabályos.

Azt mondják a mosolyom kedves és szép.


Az az igazság, hogy a fogszabályzó nálam nem játszik, mert már volt fent 2,5 évig és most ugyan olyan a fogsorom, mint régen, mert a 4 bölcsességfogam összetolta.

Nincs az az isten, hogy még egyszer szabályoztassak egy rakat pénzért. :)



2017. szept. 26. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy fényképet a mosolyodról. Arra lehetne bármit válaszolni, erre így nem.


"Azt mondják a mosolyom kedves és szép."

Ebben az esetben a kérdést magát sem értem...

2017. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nincs az az isten, hogy még egyszer szabályoztassak egy rakat pénzért. :)"


akkor nem tök mindegy, hogy zavar -e?

2017. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem harap bele 1-2 X-et, akkor nem zavar egyáltalán:)

Szerintem másokat sem. Ismerek nőt, akinek igen csak x-be áll a foga és még is mindig több pasi szeretné megszerezni:)

2017. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak személyiség szánít.
2017. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 foga áll kicsit csálén az nem érdekel :D Viszont azért annak nem örülnék, ha olyan fogsora lenne mintha valaki lekevert volna neki egyet aztán emiatt összekuszálódik az egész.
2017. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!