Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire zavar ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire zavar ha a lány nagyon szegény?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szegények vagyunk, már hónap végén enni sincs mit a kenyéren kívül. Nincs külön szobám sem, mert nagyon pici házban élek apukámmal. 21 éves vagyok, egyetemen tanulok, mellette nem tudok elmenni dolgozni, mert fizikálisan nem bírom. Sajnos lefogytam a sok éhezéstől már, egyre több betegségem jön elő. Van egy fiú, aki érdeklődik utánam, de a szemébe sem merek belenézni, mert elkap a sírógörcs és a szégyenérzet.

2017. jún. 29. 21:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem kell egy személyben eltartani a családot, addig nem különösebben. Nem rosszból, de volt már ilyen jellegű próbálkozás.

30/f

2017. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kéne, hogy emiatt szégyenérzeted legyen! Hidd el, a legtöbb férfit teljesen hidegen hagyja, hogy milyen anyagi helyzetben élsz. Ha rendes srácnak tűnik, szimpatikus, akkor ismerkedj meg vele bátran!
2017. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ennel tobbet nem tudok irni. Fel a fejjel. ;)
2017. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolso voltam. Lanyok akkor tessek irni itt a sracoknak. :D
2017. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem zavarna, ha tényleg szegények vagytok. Volt egy szegény barátnőm de ők buták voltak, dolgozhatott volna a lány jó, helyen de inkább minimálbérért a helyi papnál volt pedellus, anyukája belerokkant abba,hogy meghalt a férje és a lányt úgy nevelte,hogy otthon legyen. De te egyetemre jársz, már jó!!
2017. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Úgy tűnik ez csak férfiaknak tilos.


És most komolyabban: Nem, illetve csak azt, ha nálam kevesebbet keresne sokkal. Vagy sokkal többet. Úgy 50.000 eltérés még belefér +/-.

2017. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit szégyellni:)

Emiatt ne legyenek rossz érzéseid. Szerintem full mindegy hogy milyen körülmények között élsz, ha kihozod amit lehet akkor nincs mit szégyellni:)


Egy idős vagyok veled de hidd el ezek engem legkevésbé se érdekelnek:)

21F

2017. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkitől az őszinte szavakat, sokat jelentett. :)
2017. jún. 29. 21:44
 9/25 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a pénzed, a származási körülményeid stb. Legalábbis a normális férfiakat nem. Persze neked sem a jóképű, kamudumás átverőgépeket kéne észrevenned, akik kidumálnak a bugyidból.
2017. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

A férfiakat ilyesmi nem zavarja, sőt tesz rá, mert nem olyanok vagyunk mint a nők...


Ugyan annyi esélyed van férfit találni, mint egy nem szegény lánynak.

2017. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!