Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok pontosan mi a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pontosan mi a problémátok a határozatlan, döntésképtelen pasikkal, ha ennyire zavar ez, akkor miért nem csináltok ez ellen valamit és ápoljátok szegényt?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy ő maga tehet arról, hogy nem elég határozott, hanem a gyerekkor, a környezet sorolhatnám még.

Igaz én nem vagyok ilyen tipus, de elég zavaró, hogy ilyen negatív vélemény van róluk. Szerintem egy nő attól nő, hogy a férfi bizalmát építse egyfajta angyalként legyen mellette és segítse, támogassa nem pedig beleülni a komfortba és csak a jó dolgokat kapni. Igenis azért tenni kell és nőiesnek lenni, hogy aztán egy igazi férfi legyen mellette és nem elkönyvelni férfiatlan mimózának és levegőnek nézni.


2018. márc. 24. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem könyveltem el férfiatlannak, tehát kapcsolatot kezdtem egy zárkózott és gátlásossal. Emeltem az önbizalmát, szerettem, segítettem három évig. Aztán meguntam, hogy sosem tudok mellette nő lenni, csak amolyan pátyolgatós angyalka. Sosem állt ki mellettem vagy küzdött értem, én pedig szeretem, ha ez kölcsönös.
2018. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Akinek bejon ez, az majd apolja. A tobbit viszont nem lehet erre kenyszeriteni.
2018. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkit érnek gyerekkori sérelmek traumák...de azért vagyunk felnőtt emberek, hogy ezeken túllépjünk és megoldjuk a magunk problémáit. És ezt más nem teheti meg helyettünk.


Nyilván lehet és kell is egy kapcsolatban támogatni a másikat, de szerintem egészségtelen azt elvárni a másik féltől, (főleg egy kezdődő kapcsolatban) hogy majd ő "rakjon rendbe" lelkileg. (ez férfiakra és nőkre is igaz)


Személyiség típustól is függ a dolog. Nyilván vannak "anyáskodó" nők akik szeretnek ilyen "segítő" státuszba lenni, de nem mindenki ilyen. (ahogy férfiak között is vannak határozottabbak és visszahúzódók) Ha egy nő nem ilyen stílusú, nem fog tudni "partnerként" felnézni egy "lelkileg sérült önálótlan pasira" (megj. nyilván van különbség aközött, hogy egy férfi esetleg nyugodtabb visszahúzódóbb személyiség, meg aközött, hogy "életképtelen")

2018. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Mert férfiatlan,taszító,szánalmas. Mi a búbánatért én ápolnám "szegényt", nem vagyok é dilidoki.Menjen orvoshoz,ott vannak ápolók ha ápolásra van szüksége. Miért lennék köteles én ápolni egy lúzert?Férfit keresek,és nem azért hogy ápoljam.Akkor miért kellene,komolyan érdekel?Nem fogom minden lelkibetegnek,munkanélkülinek,csövesnek a kínját a nyakamba venni. Én nőis tudok lenni egy normális férfi mellett bármikor,de én döntsem már el mit kezdek a nőiességemmel,hadd ne pazaroljam már egy nyomira.


A kigyúrt férfiak,gazdag férfiak miért nem fogyasztják le az összes kövér nőt,miért nem pénzelik a szegény nőket, hogy igazi nővé válhassanak mellettük?Mutassátok meg hogy kell és majd elgondolkodom rajta,ha minden férfimodell 100+ kg-s nőket fog kupálhatni.

2018. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha majd angyalkent akarok egy esetleg sracot tamogatni, akkor szulok magamnak fiugyereket, akit egyutt tamogatunk a hatarozott apjaval. Nincs plusz felesleges energiam ahhoz, hogy egy gyamolatlan, eletkeptelen FELNOTT embert patyolgassak. A hatarozott ferfiak sem eletkeptelen nokre vagynak, es a hatarozott nok sem eletkeptelen ferfira.
2018. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ja,és a nők nem azért vannak,hogy támogassák a puha kukikat, a nőknek is vannak jogaik,saját,döntéseik,szabad akararuk,eg kell dolgozni értük,senki mellett nincsenek alanyi jogon. A nő attól nő ha erős,független és ilyen férfit keres maga mellé,már lejárt az ilyen szava sincs,gyereket szülök,háziasszony vagyok tílusú nőknek az ideje,jó lenne felébredni a hímsovén álomvilágból.
2018. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert úgy csinál mint aki akar valamit de amikor akarni kéne akkor meg mégse. Engem pl ezért zavar.
2018. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne az a feladatom, hogy bárkit is istápoljak? Egy felnőtt ember viselkedjen is önálló felnőtt emberként, tudjon túllépni a múlt sérelmein, fejlessze saját magát, ne mástól várja a megváltást. Kevés dolgot utálok jobban annál, mint mikor valaki csak nyavalyog és a körülményeit okolja a nyomoráért, ahelyett, hogy felfogná, hogy mindenki a saját életének kovácsa, és nem másokra kell rátolni a felelősséget, nem vagy már gyerek.
2018. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkorom miatt kuka voltam, nem mentem el itthonról, ha igen, szó szerint köszönni sem mertem. Megelégeltem vagy egy hétig lejátszottam a fejemben a telefonbeszélgetést előtte, és felhívtam a pszichológust.


Nem vagyok senkinek az anyja, sem a nővérkéje. Én elintéztem magamnak, a páromnak is ilyen embert keresek.

2018. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan,mint amikor olyan lánnyal nem akarnak kezdeni a fiúk,aki depressziós/szorong és egyeb olyan dolgai vannak,amiket nem tudnak tolerálni. Érthető az ok amiért nem jönnek össze vele. Ugyanez a helyzet az életképtelen fiúkkal. Velük sem vagy szívesen,mert valamiben gátolnak,nem tudod magad teljesen felszabadítani mellettük,mert egyszerűen mindig neked kéne dominálni. Ezért nem erdemes így kapcsolatot kezdeni. Ilyenkor a nőknél bekapcsol az anyaösztön és már (tudat alatt) nem tekintik párjuknak a férfit,hanem gyereknek. Ez vezet majd a szexualitás és romantika kihalásához. Van ennek így értelme?
2018. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!