Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ezt az oldalt ismerkedésr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt az oldalt ismerkedésre használjátok, miért?

Figyelt kérdés

Írtam egy választ, amiből annyi derül ki, hogy nőnemű vagyok.

Semmi más, és kaptam egy levelet, ismerkedjünk.


Nos ezzel semmi bajom nem lenne, de ezen az oldalon és az itt lévőekkel nem szeretnék.

Hogy miért? Egyszerűen nem tudok elvonatkozni, hogy akár az én kérdésemnél, vagy egy válaszomnál, nekem esel, elküldesz a francba, vagy egyszerűen hulladéknak titulálsz, és később privátban meg édeskedsz.

Tudom, kitehetjük a nevünk, meg ilyenek, de köszönöm, nem kérek belőle.


2018. márc. 25. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Jó kérdés, amire nem tudom a választ megadni Neked. Mind a két barátnőmet itt ismertem meg...nem bántam meg a mai napig sem :D Nem lehetetlen, csak iszonyat nehéz. Köztudott..vannak itt fura emberek azért.
2018. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos kérdező nagyon előítéletes itt mindenki. Azt hiszik sokan, hogy itt normális embert nem találni. Én viszont nem ezt tapasztaltam, sokszor beszélgettem nagyon normális emberekkel, legyen az akár ismerkedés is.
2018. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Ne aggódj, én pl. privátban is nyugodt szívvel elküldelek a francba, ha megérdemled, ha pedig nem, akkor értelemszerűen nem.
2018. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Akárhol lehet érdekes emberekkel ismerkedni.
2018. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Néha ok nélkül kaptam itt már olyat, hogy bőgni tudtam volna.

Kiforgatott egy egy mondat, szó.

Olvasva másoknak tett fröcsögéseket, és fájnak.

És inkább ebből nem kérek, az az üzenetek menüpont már a privát szférám, ahová ezt nem akarom beengedni.

2018. márc. 25. 19:54
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is kapok ilyeneket, van olyan, aki több, mint tíz alkalommal írt egy-egy válaszom után. Vagy olyan is volt, amit említesz, hogy nézeteltérésbe keveredtünk a kommentszekcióban, aztán később egy másik kérdés alatti válaszomra privátot írt. De nem nagyon érdekel az ilyen direktben ismerkedés, és a legtöbbször mellőzöm azt feltüntetni, hogy nő vagyok. Az más lenne, ha valakivel egy témáról jól elbeszélgetnénk, és talán továbbfűződne a dolog, de még akkor is necces, hisz nem tudjuk ki van a túloldalon.
2018. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismertem már meg itt pár nagyon értékes férfit is. Vannak itt fura agyament emberek is, tegnap is váltottam pár szót ilyennel :/
2018. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Élőben sem nehéz összefutni furcsa emberekkel, nem kell ahhoz ide feljönni. Egyébként nem értem, hogy ha nem akarsz semmit, miért válaszolsz a privátokra? Ha meg kérdés alatt írnak sértő dolgokat,miért rágódsz arcnélküli idegenek véleményén?

Én is rengetegszer kapok privátot, még sem zavart sosem, szeretek beszélgetni,új embereket megismerni. Ha meg nem akartam tovább fűzni a dolgot, megmondtam vagy inkább vissza se írtam. Ha gerinctelen dolog, ha nem. Az utcán is simán le tud valaki szólítani ismerkedés céljából,ott is megmondod neki, hogy nem, boccs. Ugye? Itt is ennyibe fájna az egész, ha annyira zavar. Vagy fordítottan gondolkodunk most és azért írtad ki, hogy még több privát jöjjön...hm😏

2018. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Már nem használom. Úgy sincs olyan lány általában itt, akivel jó lenne bármit is csinálni.

Ma nekemesett egy, amiért segíteni akartam neki. Lehülyézett meg hasonlók. Nem állt le a levelekkel így le kellett tiltsam.

2018. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Hs zavar, akkor olvasas nelkul tilts minden levelkuldot.

En is ezt teszem.

2018. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!