Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ezt az oldalt ismerkedésr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt az oldalt ismerkedésre használjátok, miért?

Figyelt kérdés

Írtam egy választ, amiből annyi derül ki, hogy nőnemű vagyok.

Semmi más, és kaptam egy levelet, ismerkedjünk.


Nos ezzel semmi bajom nem lenne, de ezen az oldalon és az itt lévőekkel nem szeretnék.

Hogy miért? Egyszerűen nem tudok elvonatkozni, hogy akár az én kérdésemnél, vagy egy válaszomnál, nekem esel, elküldesz a francba, vagy egyszerűen hulladéknak titulálsz, és később privátban meg édeskedsz.

Tudom, kitehetjük a nevünk, meg ilyenek, de köszönöm, nem kérek belőle.


2018. márc. 25. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Én csak a válaszokat jöttem olvasni. 😀
2018. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Betoncsizma, de csak akkor maradj, ha közben nyálat szürcsölsz.;)😂
2018. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szia Csizma, semmi tőled megszokott?
2018. márc. 25. 20:22
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem válaszolok ismerkedésre, mert nem.


De azért már kaptam, hogy ez nagyfokú előítélet részemről.

2018. márc. 25. 20:27
 15/21 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a szeretetteljes fogadtatást! 😊🤘 Köszönöm! Nyálat szörcsögésre fel! Milyen tőlem megszokottra gondolsz?
2018. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jokat szoktál kommentelni.

Ennyi.

2018. márc. 25. 20:53
 17/21 anonim ***** válasza:

Csak beszélgetek itt, azt is többnyire pár üzenetváltásban letudva.

Amúgy sem igazán szeretnék már itt ismerkedni, régen sem használtam ilyen céllal az oldalt csak úgy elkezdtünk beszélgetni és volt, hogy több lett belőle.

Ma már sosem lehet tudni, hogy ki troll vagy éppen ki ül a képernyő másik végén.

Ezért, ha tényleg nagyon jól elbeszélgetek valakivel (nagyon, nagyon ritka esetek egyike) akkor telefonszámot szoktam kérni. Fura mód, ilyenkor szívódnak fel egyből az emberek. Facebook-ot nem használ sem semmi más elérhetőséget, telefonja meg éppen elromlott, aha...

Egyetlen valaki van itt akit már több mint egy éve szeretnék megismerni, de ő is elég fura. Gyanúsan távolságtartó és még a hangját sem hallottam (pedig tudja a számom).

2018. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem pont meg az tetszik gyk-ben, hogy egyik kérdés alatt még vérre menő csatát vívunk, a másikba egymás vállát átkarolva állunk ki a közös igazunkért.


Ezzel semmi gond nincs. Lehet valaki szimplán hülye (nekem is van ilyen napom, godzilla hozzám képest műanyag játékfigura), de lehet, hogy egyik dologban tök ellentétes állásponton vagyunk a másikba meg egyetértünk. Ez nem meglepő dolog, és nem várom el senkitől, hogy mindenkinek egyezzen a véleménye vagy a szemlélete az enyémmel, mert 1. lehet nekem nem igazam is, 2. marha unalmas volna.


Anonim koromban pedig amikor evett az unalom, vagy interakcióra vágytam, szánt szándékkal írtam ki provokáló kérdést, mert 1-2 anyázós priváttal mindig megtiszteltek. Aztán a kezdeti szájkaratéból elhagytuk a sallangot és nem egy emberrel találkoztam, akiről kiderült, hogy tök normális. Na puff.

2018. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcsábbak az emberek, mint a való életben, ami egyébként olykor elég ijesztő is tud lenni. Ez a kérdés egyértelműen csak önigazolás. Értelmes választ úgysem fogsz kapni azoktól akik mindenkire ráírnak, akiről még nem bizonyosodott be hogy fiú, ha pedig ezeket a személyeket kivesszük az egyenletből, akkor nyilvánvalóvá válik, hogy a lábyok túlértékelik magukat a piacon, és ettől kicsit nagy lesz itt az arcuk. Ez mondjuk lehet ettől független is. :)
2018. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny vagy, ha ez ennyire megvisel, egyszerűen ne olvasd el ha írnak. Néha egy két kérdés alatt engem is felhúznak, leírok egy hosszú választ aztán törlöm, mert rájövök, hogy hülyével nem érdemes vitatkozni, meg csak magamat idegesítem, mi értelme?
2018. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!