Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi az igazság így utólag?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy első barátnőmre, aki szűz volt, kb 6 hónapot vártam.

Közben meg nem egyszer lebukott, hogy full nedves, már a kapcsolatunk elején is(amiért utált is:D).

Aztán mégis 3-4 hónap után volt petting, hónapokra rá szex.

Oké, hogy várni kell, de most ez saját gondolat volt vagy inkább félelem, esetleg társadalmi elvárás?

Most így férfiként, jó pár partner után már azt látom, hogy inkabb az utóbbi kettő.


2018. márc. 26. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem várattam ennyit a páromat, de elég későn veszítettem el a szüzességemet. 1 hónapot vártam - nekem kellett ennyi. És minden benne volt, amit leírtál. Vagyis, leginkább a félelem, nehogy olcsó k...nak tartson vagy hogy csak arra kelljek neki. A társadalmi elvárást pont telibetojtam. De pont a félelem miatt lett saját gondolat is, mert én ilyen sok mindent hússzor átértékelő típus vagyok.
2018. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Most miért baj az, ha nem azonnal teszi szét valaki neked a lábát?

A nők érzelmi alapon szexelnek inkább, ami idő kérdése.


Fi..ngod sincs arról, hogy hogyan működnek a nők. Ezzel ne dicsekedj.

2018. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem a szexre meg kell érni. Nemcsak testiekben, hanem lelkiekben is.

Én 20 éves voltam, amikor a párommal megismerkedtem. És szűz. 3 hónap barátság után kezdtünk el járni. Pár hét után már fokozatosan csináltunk dolgokat (kivéve behatolás). Nagyon kívánta a testem, de féltem is picit. Kb. másfél hónap után eljutottunk oda, hogy végül lefeküdtünk (ami nem volt váratlan fordulat), de szex után, már úgy éreztem, hogy nekem kicsit több idő kellett volna, hogy ráhangolódjak. Úgy éreztem, korai. (attól függetlenül, hogy már mindent csináltunk szinte csak a behatolást nem).


Egyértelműen nem a testem volt az oka, és nem voltam hozzá fiatal sem.

2018. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem szánalmas, ha valaki ennyit váratja a másikat.

Én "széttettem" a barátomnak 2 hét után, és semmivel se vagyok értéktelenebb, mint azok, aki játsszák az eszüket.

2018. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető, ha szűz volt. Én barátom 2 évet várt rám, mire kellőképpen megértem rá. Aztán sok szép izgis év következett.

Szánalmas az egyébként, aki csak saját magát fogadja el etalonnak, és mást lenéz meg lehülyéz, csak mert másképp csinálja. Akkor forryogjon az ilyen a saját szarában oszt utáljon mindenkit. :D biztos izgis így az élet...

2018. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

#4


Ne magadból indulj ki! Ki mondta, hogy aki nem 2 hét után teszi szét a lábát, az játszta az eszét? Normális vagy te? Kétlem!


Tudod, kislány, van, akinek idő szükséges, fél, félénk, meg szeretné ismerni a másikat, mert nem mindegy, hogy kivel veszíted el először, főleg ha szűz vagy, mert az első nagyban meghatározza a későbbi hozzáállásodat a szexhez.

És az se mindegy, hogy milyenek a körülmények, van-e rá lehetőség, hogy hamarabb megtörténjen. Az se mindegy, hogy hogyan alakul a kapcsolat.

Van, aki a minőségre megy és nem a mennyiségre.


Tudod, párom nagyon jó idézetet mondott. Ajánlom elolvasásra Szent Pál apostol Szeretethimnuszát!

Ott írja, hogy

"A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny....stb."

Ergó, akit szeretünk, arra képesek vagyunk várni, ameddig szükséges.


Azokhoz viszont értéktelenebb vagy, akik megfontoltabbak és jobban meggondolják, hogy kivel fekszenek le.

És mi történt volna, ha 1-2 hónap után fekszel le a sráccal? Ja, az már luxus lenne? Nem lenne türelme várni rád? Hát sorry. Akkor annyit is ér a srác.


Egyébként hasonló hasonlót vonzza. Zsák a foltját mindig megtalálja.

2018. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem feltétlenül határoz meg az első az égvilágon semmit. Köze nincs a szexhez való jelenlegi hozzáállásomhoz annak, akivel elveszítettem a szüzességem. Teljes mértékben lesz_arom, és én magam sem vagyok köszönőviszonyban sem az akkori önmagammal. :D


Úgy gondolom, hogy egészséges szexualitással rendelkező nő (nem tinilányka, hanem felnőtt nő) nem akarja váratni a partnerét. A szex a szerelem egyik legjobb kifejezőeszköze, tehát az a természetes, ha az ember vágyik a másikra. Másrészt a biológiát sem tudjuk letagadni.


Nem vagyok kislány, és nem, nem kellett volna hónapokat várnom azzal, hogy lefeküdjek a párommal, akivel azóta is együtt vagyok (5 és fél éve). :D Nagyon hamar egymásba szerettünk, vonzódtunk egymáshoz, tehát megértettem volna, ha nem nézte volna jó szemmel, hogy játszom az eszem azáltal, hogy nem fekszem még le vele (miközben már én magam is akartam).

Nem vagyok értéktelenebb senkihez képest sem, főleg nem az észjátszó fapin*ákhoz képest nem. :D

2018. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők telebeszélik egymás fejét olyan marhaságokkal, hogy ha gyorsan odaadják magukat akkor kvának gondolják őket, meg kevésbé vonzónak, és a többi. Aztán vannak akik ezt még így eltúlozzák.

Persze a "vadászoknak" tényleg nem tetszik, ha elrontják a játékukat, de az nem kéne hogy gond legyen, hiszen a "vadász" amúgy is tovább áll a következő prédára amint az aktuális megvolt.


Ha nedvesedik, akkor készen áll, ennyi. Velem is játszották ezt, egy barátnők, akivel már rég gumi nélkül szexeltünk, de általában valamiért szexeltünk (jutalom), különben mindig volt kifogása, pedig alul érezhető volt, hogy csak érdekből nem akar.

Sajnos a nők többsége érdekből szexel, mindig valamiÉRT, ami nem az élvezet, vagy szeretet, hanem egy jutalom. Bár volt dolgom tényleg élvezetből szexelő nőkkel, na ők nem semmik, aktívak, mosolygósak, vidámak, és sorozatban képesek élvezni, és még többet akarnak :)


Na hívjátok a barinőket, lepontozni, hisz valaki ellentmond az ősi női dogmáknak. Riadoóóóó! :D

2018. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!