Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az olyan pasikhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan pasikhoz vonzódom, akikkel nem lehet semmi, nem egy értelmi szinten vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még a sráccal (25), de rengeteget msn-eztem vele... Tanár, és nagyon okos, én viszont butácska vagyok... Sokszor olyan kifejezéseket ír, amit nem értek, pedig kellene... Alig bírom kivenni néha, hogy mit ír, jön a sok idegen szavakkal, és lesek ki a fejemből, hogy most mi van... ciki, hogy mindig kérdezem, hogy most mi van, mit akarsz ezzel mondani?! Nemrég letörölt, mert ő szerinte mindig csak ő ír, én semmit sosem, nincs közös téma, stb.

Úgy érzem, hogy tudnánk beszélni ettől függetlenül, csak nagyon feszélyezve érzem magam, meg akarok felelni neki, szeretném, ha bejönnék neki..., persze az is igaz, hogy sokszor fogalmam nincs mit kellen írnom arra, amit írt...

Szerintetek hagyjam a francba? :S Egy okos pasihoz egy értelmes, okos nő illik? (Azóta már visszavettem, és dumálunk, bár kevesebbet.)


2010. jún. 11. 00:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem csak idegen szavakat használ, amikor nem értem, hanem olyan magyr kifejezéseket is, amiket illene tudnom, csak mégsem..., tehát nem direkt csinálja, hanem ő ilyen, és azért. Ami persze jogos is, és megértem...
2010. jún. 11. 00:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne neki is az, amit ide leírtál.
2010. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen kapcsolatbol jo nem szarmazhat, az exem segg hulye is teljesen kiidegelt mindig.
2010. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok se*ghülye, mert a korosztályommal megértem magam mindig, de ő tény, hogy nagyon okos... Igazából nem tudom, hogy egy társaságba elvinne-e... :S Lehet ott sem tudnék beszélni, és szégyenkezne miattam. :(
2010. jún. 11. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Hogyhogy még nem találkoztatok? csak úgy fölvett msnre?

Egyébként attól még, mert vki okos, még lehet úgy beszélni, hogy azt értsed. Nem azért nem érted, mert "butácska" vagy, hanem azért, mert ő azt akarja, hogy te ne értsd, mert az olyan intellektuális. Nyugi.

F/21

2010. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt túlreagálod. Nem veled van a baj hanem a barátoddal. Semmi értelem barátok között idegen szavak használatának. Én úgy gondolom hogy Ő nem okos csupán fitogtatja a szerintem nem létező tudását és erre akar felvágni.
2010. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy sokat tud a forma, de elfelejtette megtalálni veled a közös hullámhosszt, tehát kommunikáció kisegyes bevésve neki.
2010. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!