Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha 15 évesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 15 évesen az idősebb pasikhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves pasim és tegnap beültünk valahová egy üdítőre, amikor megjelent egy pasi, 30 éves, akivel korábban volt egy kalandunk...Nem feküdtünk le, de azon kivül sokminden megtörtént... Egész végig a barátommal voltam, de a gondolataim mindig azon forogtak, hogy mi volt azzal a pasival... és máskor is előfordult már ilyen... az igazat megvallva tetszik is a srác, de tudom, hogy vele nem lehet semmi, mert ez a korkülönbség már "egészségtelen"
2009. júl. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

igen, ezmár egészségtelen.

azt javaslom szokj le arról a 30as pasiról, felejtsd el, és koncentrálj a pasidra

2009. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Nekem is a 10-15 évvel idősebb pasik tetszenek (bár én pár évvel idősebb vagyok, mint te). A korombeliek egyszerűen untatnak. Barátként nagyon jól kijövök velük, de nem tudk rájuk férfiként tekinteni. Sokat beszélgettem a barátnőimmel erről, és arra jutottunk, hogy valszeg az az oka, hogy érettebb vagyok a koromnál.

2009. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor érettebb vagyok a koromnál? Ezt mondjuk más témákban is tapasztaltam...itt is ez lehet az oka?
2009. júl. 24. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerlek, így nem tudom megmondani. Apukáddal milyen a viszonyod? Nem lehet, hogy valamilyen komplexusod van? Ha a barátod 17 éves, de is kb. annyi lehetsz, és ebben a korban az ilyen idős pasikhoz vonzódni inkább valami rejtett komlexus miatt lehet. Nekem az utóbbi 2-3 évben jött ez az idősebb pasi kell-dolog, mikor ráébredtem, a korombeliek egyszerűen nem tetszenek, nem kellenek.
2009. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezúton is gratulálunk a 30 éves úriember erkölcseihez
2009. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!