Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vonzódom mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vonzódom mindig az idősebb pasikhoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apakomplexus?
2010. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mennyivel idősebb?mert ha csak 5-10 év,akkor az normális
2010. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 margoz ***** válasza:

Apakomplexus?anyagiak?tapasztalt szeretök?vagy csak csillog a szemük egy fiatal nö láttán,és olyankor nagyon nagyon sexinek érzed magad?

Nem találod a helyed a hasonlo koruak között,és menekülsz.nem hiszem el hogy egy fiatal férfi test helyet,neked izgalmas egy megereszkedett hasú,löttyedt izomzatu pasi simogatása,akinek még esetleg potenciális problémái is vannak,nem beszélve arrol,hogy a legtöbbjének családja is van.Tudod Te a választ,csak légy egy kicsit öszinte magadhoz.

2010. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ennek több oka is lehet... Lehet azért, mert érettebb vagy, mint a kortársaid, ezért érettebb társa vágysz. Meg hát egy idősebb férfi tapasztaltabb, sármos. És főleg nem gyerekes...
2010. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Előző vagyok, és az én válaszom már gyakorlatilag felesleges :D
2010. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igaza van az egyik válaszolónak mert én sokkal érettebbnek érzem magam a kortársaimnál sok mindene keresztülmentem már ilyen fiatalon 15/L

és nekem nagyon gyerekesek a hasonló korúak...

2010. aug. 21. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
20éves pasi megfelel már korban?:)
2010. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

20 éves pasi....mert az nem gyerekes?

akkor lenne gáz,ha 15 éves létedre negyvenesekhez vonzódnál

2010. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát most speciel egy 40 évessel szimpatizálok!

és ez nem jeletni azt hogy apakomplexusom van...

ez csak ugy jött...

kérlek ne hordjatok le

2010. aug. 21. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez csak a szokásos bullshit duma, mindenki érettebbnek hiszi magát a koránál, mutass egy embert aki azt mondja, hogy tökre retardált vagyok a többiekhez képest! És mindig azt hiszik, hogy ennél már nem lesznek érettebbek, aztán ha öt év után visszagondolnak rájönnek, hogy dehogynem, az ember örökké tanul (tisztelet a kivételnek).
2010. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!