Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vonzódom a cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vonzódom a cigány pasikhoz?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal férfiasabbak, nem olyan csöpögősek nyálasak stb... Várom azokat akik még szeretik őket, mutassatok is egy-kettőt:D


(jah és nem kérem a fujj meg az ehhez hasonló gyűlölködő válaszokat, köszönöm)


2010. júl. 8. 02:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a parfümjük teszi.
2010. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy pár cigány haverom,és ahogy észrevettem náluk úgy megy hogy barátnő=kutya.. de hát ha erre vágysz:)
2010. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szerintem csak te


[link]

2010. júl. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

hát náluk a csaj egyenlő k.rva akit lehet verni meg toszni aztán elváni a torkát és/vagy kidobni az utcára


ha meg van pénze akkor talán még pénzt is ad a szolgátatásaidért ha nem nyirki vagy ver meg.


mondjuk én fiu vagyok de a cigányokról mindigis rossz benyomásom volt. és életem ben 2-3 rendes cigányal találkoztam és abból is az egyik roma volt de nálam a 2 egyenlő pedig 22éves vagyok és nem rasszista! pl jómagam is arab szimpatizáns (nem vagyok arab csak egyetértek velük és a kitartásukért tisztelem őket)

2010. júl. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem te vagy egyedül, hiszen a cigány csajok is hozzájuk vonzódnak.
2010. júl. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Azért ne felejtsétek el, hogy a (jó családból származó, értelmes) félcigány nők nagyon szexik tudnak lenni, ha el van találva az arány :P
2010. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Abban hol van a férfiasság, hogy ok nélkül belekötnek másokba az utcán és megverik őket? De persze ezt is csak bátran, legalább kétszer akkora csapatban teszik, mint ahány embernek nekimennek...

A nőket meg k.urvaként kezelik... Mondhatom ez aztán a férfiasság...

2010. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak te
2010. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez már egy bizonyos szintű perverzió!...
2010. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

én kifejezetten félek tőlük... annyi rosszat hallani, és engem is álltak már körül a metrón és dumáltak hozzám... és nem volt éppen szimpatikus a helyzet. szerintem kinézetre sem férfiasak, és a szomszédban lakik egy család, annál is csak azt látom, hogy folyton üvöltöznek egymással a "párok", meg verik egymást. nem tudom, nekem ilyen nem kellene.


nagyon kevés a rendes cigány. én is csak egy-kettővel találkoztam életemben. az utcában is lakik egy rendes, aki mindig köszön, kérdezget, lehet vele beszélgetni, de ő már idősebb bácsi!


szerintem azért az előítéletek nem véletlenek és jogtalanok. nem vagyok rasszista én sem, hiszen kifejezetten kedvelem a négereket (bár mint pasi, nem vonzódom hozzájuk), és az ázsiaiakkal sincsen semmi bajom.

2010. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!