Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem hajlandó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó a változtatásra?

Figyelt kérdés

Az alaptörténet: én igyekszem figyelni magamra minden tekintetben, míg a barátnőm kevésbé figyel oda magára, amit probáltam úgy feloldani, hogy járjunk el együtt edzeni, stb.. De nem működőképes a dolog, és kicsit zavar.

Tudom, most sokan mondják majd, hogy ha a külsőségekre adok felszínes vagyok, de azt gondolom ez nem igaz. Amikor összejöttünk sem volt modell alakja, de talán lehetne változtatni rajta.


2018. márc. 28. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalatból mondom, hogy ez később csak még rosszabb lesz. Ha már most nem tisztel annyira, hogy jó formában legyen a kedvedért, később miért tenné?! Nála sajnos nem alap az, hogy szeretné, hogy a pasijának jó csaja legyen.
2018. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy első mondja.

Ez csak rosszabb lesz,jön majd a mackó,a haja levágatása,aztán majd két havonta szex csak azért,hogy befogd a szád.

Én szakítanék vele,nincs értelme hidd el.


Nem lehet,mert ő nem akarja,neki ez így jó,mindegy,lusta igénytelen.

2018. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm ( lány ), és panaszkodott, hogy a pasija burkoltan lekövérezi és nincs vele megelégedve, mikot a csaj 65 kg és hát mondjuk úgy pöpec teste van...a csávó meg 110 kiló és alacsony.:D Remélem te nem ez a fajta vagy. Egyébként próbálj vele beszélni, az a gáz, ha valaki ápolatlan és nem akar adni magára azt nem lehet megváltoztatni, mert ha nem belülről jön nála a kényszer, akkor mint halottnak a csók annyit ér a szavad. :/
2018. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes hogy igy ismerted meg vagy szeretned most ha valtozna? Hizott miota egyutt vagytok v kevesbe oltozkodik csinosan, v miben valtozott?
2018. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

90 kg körül vagyok, rendszeresen edzek és figyelek az étkezésre, sportos alkatom van.

Nem arról van szó, hogy ápolatlan, vagy nagyon elhízott lenne, hanem arról, hogy akkor sem jön el edzeni, amikor felajánlom hogy edzünk együtt, ezt körülbelül már 15x eljátszottuk, mert egyszer azt mondta jönne, aztán ahogy közeledett az idő, akkor mégsem. De ugyanakkor pedig elvileg zavarja őt is. Legalábbis mióta együtt vagyunk (4éve) rendszeresen hallom, hogy nem elégedett.

2018. márc. 28. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Akkor csak rinyál,és azt akarja,hogy dícsérd,hogy így is jól néz ki,érzelem ennyi.

Soha nem fog edzeni járni veled.

Ilyen paraméterekkel keress egy csinos fitneszező csajt,bármikor találnál,nem nehéz.

2018. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra meg nem valaszoltal hogy miert kellene edzeni jarnia? Hizott vagy mi a gond?
2018. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Az a baj egyes, ha valaki a te kedvedert csinalna, akkor kb feladana par honap utan. Ezt mindenkinek a sajat igenyessege miatt kellene csinalnia.
2018. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

És szerinted ő valóban akar változni? Vagy csak te akarod, hogy változzon?


Azért ez egy fontos kérdés. Ha pl. saját magam példáját veszem, akkor nekem is van olyan tulajdonságom, aminek nem kifejezetten örülök, de nem feltétlenül akarok rajta változtani, mert úgy érzem, hogy nekem az nem éri meg. Bár mondjuk én nem is nyavajgok miatta állandóan... Például normál alkatom van, nem vagyok kövér vagy elhízott, de egyáltalán nem vagyok fitt, edzett vagy izmos. Én így is elégedett vagyok magammal, de szerintem bárki örülne neki, ha egy csettintésre feszes, izmos, edzett teste lenne, én is. Ugyanakkor ez nyilvánvalóan nem így működik és tenni már nem szeretnék érte. Kipróbáltam rengeteg sportot és egytől egyig utáltam az összeset, kínszenvedés volt már az is, mikor el kellett kezdenem készülődni, teljes szívemből őszintén gyűlöltem és a pokolba kívántam azt is, aki kitalálta. Komolyan, én gyerekkoromtól kezdve utálom a sportokat, de mondom, próbálkoztam vele, mert "kell a mozgás, egészséges" stb., de letettem róla, mert én ezt nem vagyok hajlandó csinálni...Nekem nem éri meg. Lehet, hogy így "plötyi" vagyok és nem vagyok szálkás, edzett stb., de lesz@&#rom, így legalább boldog vagyok és jól érzem magamat. Míg ezzel szemben, mikor rákényszerítettem magam a sportolásra, akkor kész idegroncs voltam, bőgtem, mérges voltam, minden bajom volt...Egyszerűen engem más érdekel, más okoz örömöt, nekem mást jelent a kikapcsolódás vagy a szórakozás. Ennyi. Ha engem nagyon nagyon zavarna a testem és ténylegesen változtatni akarnék rajta, akkor azért valahogyan csak rávenném magamat, mert akkor lenne motivációm, de így nincsen, mert nekem ez nem olyan fontos. Így akárki rághatná a fülemet, könyöröghetne, sírhatna, zsarolhatna stb., akármi egy tapottat sem mozdulnék, más kedvéért biztosan nem csinálnék semmit, de ez úgy általában mindenre vonatkozik. Nekem az kell, hogy elégedett legyek magammal, tetszek magamnak és jól érezzem magam a bőrömben, ez így most is megvan és nincsen szükségem másoknak az elismerésére, nem másoknak akarok megfelelni. Nem azt mondom, hogy a barátnődnél is ez a helyzet, de szerintem sokan vannak, akik hasonlóan gondolkoznak.


Valamint nekem azért furcsa ez, az "Amikor összejöttünk sem volt modell alakja, de talán lehetne változtatni rajta." mondat...Nem értem, hogy most ezzel azt akarod kifejezni, hogy nem modell alkat és nem is azt várod tőle, mert mikor összejöttetek sem volt az, hanem hogy tartsa meg az akkori alakját és külsejét vagy pedig arra utalsz vele, hogy úgy jöttél vele össze, hogy tudtad, hogy nem modell alkat és nem sportol, de abban bíztál, hogy majd meg tudod változtatni. Melyikről van szó? Csak mert nekem pl. az az egyik legundorítóbb és gusztustalanabb hozzáállás, amikor valaki meg akarja változtatni a másikat a kénye kedve szerint és én ezt abszolút nem tartom jogosnak. Nem arról van szó, hogy olyannal legyél együtt, aki nem tetszik vagy nem vonz, hanem arról, hogy akkor válassz olyat és ne egy másik embert próbálj olyanná tenni. Valamint ugyanez vonatkozik az "én igyekszem figyelni magamra minden tekintetben, míg a barátnőm kevésbé figyel oda magára" mondatra is...te azért sportolsz és figyelsz oda magadra, mert te így szeretnéd, ez a te döntésed. Ez önmagában nem jogosít fel arra, hogy te ezt elvárd a párodtól is, mert ő egy ugyanolyan ember, mint te, saját gondolkodással, véleménnyel, akarattal, elvekkel stb., stb., és ezek nem feltétleül azonosak a te elképzeléseiddel. Erre is ugyanazt lehet mondani, hogy ha neked ez kell, akkor válassz olyan nőt, aki hozzád hasonlóan gondolkodik.

2018. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hmmm... lehet gondja van a kondival. Ha nem érzi jól magát a bőrébe, akkor kialakulhatott egyfajta gátlás benne. A kondit meg mindenki úgy képzeli el, hogy csak a kockás hasú, fitnessmodell lányok veszik igénybe és ő ott kilógna. Illetve, hogy mindenki sandán nézne rá, mert nem "odavaló" az alkata. Sok túlsúlyos ember ezért nem keres edzőtermet. (legalábbis nagyobb a hatékonysága annak a programnak, amikor direkt túlsúllyal küzdőknek indítanak órát, hogy ne érezzék feszélyezve magukat, hiszen mindenki egy szintről kezdi).


Fel kéne oldani a gátlásait ezzel kapcsolatban.

Vagy eleinte elkezdeni otthon edzeni pl. vagy elmenni vele együtt kocogni. Szerintem ez kezdetben hatékonyabb, ha meg veled csinálja akkor nem is mis-másolja el.

2018. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!