Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok ha a párotok nem lenne hajlandó kompromisszumra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A közös kisfiunk idén kezdte az ált. Iskolát. Mivel a községben ahol élünk nincsen csak ovi, ezért abban a városban lévő suliba irattuk ahol én dolgozom(30 km-re, de a tömegközlekedés elég gyér) tehát ahhoz hogy bevigyem a gyereket én 4kor kelek, a gyerek 5kor, távolsági + helyijáratos busz. A férjem egy másik városban dolgozik, 8ra jár, 25 kmre és ő megy az autóval(csak 1 van sajnos). Neki 'kerülő' reggel vinni a gyereket(tényleg az), viszont nem is hajlandó odaadni az autót, csak hajlandó h elhozza délután. Felajánlottam hogy használjuk felváltva, ez sem jó mert akkor a bérlet kidobott pénz szerinte(félhavi is).

Azért is frusztrál ez a helyzet mert semmilyen más témában nem ilyen önző és hajthatatlan, csak kocsi témában, mintha valami státusz szimbólum lenne ha neki buszozni kellene...



2017. szept. 29. 07:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

Az hasznalja az autot, aki tobb idot megsporol vele.

Vegyetek meg egy kocsit hasznaltan.

2017. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez, így van sok pasinál. Az autó, mindenek felett.

Ez így fog menni éveken keresztül, egy egyszerű, biztos kocsi kell neked is.

2017. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, az nem fog változni. Ha nem akarsz hajnalban kelni, akkor vegyél saját kocsit. Őt egyébként nem zavarja, hogy téged is meg a gyereket is megszivat?
2017. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Kétautós történet, még gyerek nélkül is a táv miatt.
2017. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Eddig én édesapám kocsiját használtam 'kölcsönbe', de áprilisban vissza kellett adnom... Most nem férne bele mégegy autó vásárlása, nyáron nyaralót vettünk, most meg úgy néz ki új mosogép is kell... Hitelt nem nagyon szeretnék.
2017. szept. 29. 08:17
 6/37 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom megérné e használtam autót venni. Ilyen téren én elég bizalmatlan vagyok
2017. szept. 29. 08:19
 7/37 anonim ***** válasza:
55%

Keressetek sulit ott, ahol a férjed dolgozik. Ha van, persze.

Az első 4 év nem olyan meghatározó. Aztán felsőben átíratod egy jobb, erősebb suliba, vagy 8 osztályos gimibe. 10 évesen, többekkel együtt be tud járni busszal is.

2017. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy megéri használt autót venni! Minek vennél vadiújat méregdrágán, ha kaphatsz jól működő használtat is sokkal olcsóbban? Mi autókereskedésben vettünk használt autót. Frissen vizsgáztatták és 1 év garanciát adtak rá. Arra, hogy munkába járj meg a gyereket furikázd tökéletesen megfelel egy egyszerű használt autó. Én addig tuti nem vettem volna nyaralót, amíg ilyen szívás a közlekedésem. A hitel sem ördögtől való dolog, csak körültekintőnek kell lenni.
2017. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyaralóra is van pénz, tudsz venni és fenntartani egy Suzuki Swiftet is.
2017. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyetek egy nem draga használt autót kellő odafigyelessel 1-2 évig semmi baja nem lesz, utána le lehet cserélni.

Talán a parszazezres hitelt is megérné és nem kellene 4kor a gyerekednek 5kor kelni..

A férjed meg belekényelmesedett a helyzetbe. Hisz fel óra alatt be ér így melóba busszal még több idő macerásabb stb meg tudja, hogy Te úgy is megoldod.

2017. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!