Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kapcsolat még menthető?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt, másfél éve közös albérletben lakunk,iskolaidőben 4 napot együtt töltünk, hétvégére pedig haza megyünk mindketten vidékre.

Egyre jobban kezdenek kiéleződni sajnos közöttünk a különbségek,állandó 2-3 vitaforrás nálunk: a macskám, az ő dohányzása és a szexuális életünk.

Van egy 5 éves brit cicám, nagyon a szívemhez nőtt,családi okok miatt fel kellett hoznom magamhoz a panelba,barátom nagy nehezen belement, hogy hozzánk költözhessen, így ő is itt lakik velünk, de a barátom utálja(sosem volt háziállatuk, gondolom innen ered az egész), állandóan piszkálja a macskát,én meg rászólok, hogy hagyja békén, és akkor egyből megy a vita, hogy én a macskát jobban szeretem, mint őt. Többször megkért már, hogy adjam el vagy ajándékozzam el,de nem vagyok hajlandó lemondani róla.. (Szerintem ezt megértik, akiknek van állatuk)

Másik gond: Amikor összejöttünk, csak akkor cigizett, amikor ivott( ekkor én is szoktam), addig nem is zavart a dolog. De kb 1 éve már napi szinten alapból elszívott jópár cigit, ráfogta már az iskolára, stresszre..Plusz neki nagy hobbija a horgászat, van saját stégje, ott is az a szokásuk a haverjaikkal, hogy cigiznek.. Szóval emiatt úgy gondolom, hogy esélytelen , hogy leszokjon.. Addig eljutottunk, hogy amikor velem van, akkor nem dohányzik, de aztán hazamegy és egész héten csinálja.. Nekem ez nagyon bántó, ez teljesen úgy érzem, hogy átver.

A szexszel pedig az a gond, hogy kb heti 1x van kedve hozzám.. Eddig mindig arra fogta, hogy vizsgaidőszaka van, tanulnia kell, fáradt, korán kel, stb.. Most 1 hónapja teljesen ráér minden nap, de így is csak heti 1x jut rá idő, ő nem is nagyon kezdeményez, csak 2 hetente egyszer kb. Már az is baj, hogy én este 10-11kor szeretném, ő pedig reggel vagy délután, mert ilyenkor is már fáradt.. Van igazából, hogy megbeszéljük ezt, és utána minden olyna, mint a kapcsolat elején, de hamar visszaáll ez a semmilyen állapot.


A kapcsolatunkban ennyi bökkenő van, más témában, minden másban teljesen egyetértünk,nagyon nagy az összhang köztünk, és nagyon szeretjük egymást. A jövőnket is együtt képzeljük el, mással el sem tudnám már, és ő sem.

Szerintetek ezek ellenére lehet közös jövőnk vagy nem érdemes folytatni?


21L 22 F


2018. márc. 29. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha minden tökéletes lenne-imádná a macskádat,leszarnád hogy dohányzik,és szexelnétek nonstop-akkor se lenne nagy valószínüsége,hogy egy ilyen fiatalon,szinte gyerekként kialakult párkapcsolat élethosszig tartó lenne. Így meg, hogy ilyen piti ügyekben sem tudtok kompromisszumot kötni és megbékélni a másik kedvéért,esélytelen. De ez csak az én véleményem. Egyébként az,hogy egy 22 éves fiùnak ennyi legyen a szexuális igénye,nagyon extrém. Szerintem ez elég jól mutatja,hogy az ö részéröl sem oké ez a kapcsolat.
2018. márc. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, költözz haza mielőtt kinyírja a macskát.
2018. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En ezt nem is akarnam megmenteni. Eleve ossze sem jovok olyan emberrel, aki annyira szegeny es buta erzelmileg, hogy nem kepes elviselni egy macskat. Es emelle meg dohanyzik is, szoval teljes off.
2018. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Én nem akarnám ezt a kapcsolatot megmenteni. Eleve nem jönnék össze olyannal, aki utálja az állatokat. Meg már ne is haragudj, de mi az, hogy piszkálja a macskát? Kisegítőbe jár? Én vágtam már ki pasit azért a házból, mert lelökte a kutyámat a kanapémról. Tudod kit zsarolna lelkileg egy ilyen sutyiban, haverokkal dojányzós nyomorék...

Én a helyedben keresnék helyette egy normális pasit, ezt meg viselje el aki akarja!

2018. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Pff, azért az egy oldalúság meg van. Senki sem gondol arra, hogy a férfi szemszögéből, hogyan is történt.


Hagyjátok békében egymást az lesz mindenkinek a legjobb.

2018. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo! Es neked mik a hibaid ebben a kapcsolatban, ugy oszinten :)

Biztos van, ami meg a pasidnak nem tetszik a te viselkedesedben..


Van igazából, hogy megbeszéljük ezt, és utána minden olyna, mint a kapcsolat elején, de hamar visszaáll ez a semmilyen állapot"


Amugy... Megvalaszoltad magadnak a kerdest, hiaba beszelitek meg nem valtoznak meg a dolgok, hosszutavon mihez fog ez az allapot vezetni?

A sex az meg nevetseges, heti 1x, de ennek is biztos megvan az oka.

2018. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!