Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy kell értelmezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy kell értelmezni ezt a MGTOW dolgot? Van ennek valami értelme, vagy az egész csak ostobaság? És mit jelent ez valójában szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 09:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Magyarán pontosan arról van szó amit írtam. Hiába lenne a vágyott utad a boldog család gyerekekkel, mivel tartasz a kockázatoktól, esetleges válás következményeitől, bele se mersz kezdeni, hanem inkább megideologizálod, hogy milyen racionális dolog is az, hogy nincs se családod, se gyereked, se szerető társad. Merthogy a környezetedet, meg a statisztikákat elnézve úgyis csak x% eséllyel sikerült volna.


Amivel amúgy semmi gond nincs, a kockázatkerülés egy teljesen érthető stratégia, de hogy ezt a filozófiát azzal a szöveggel adják el, hogy "járd a saját utad", na ezen tényleg csak röhögni tudok.

2018. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok mgtow. Az életem családban képzelem el a feleségemmel és a gyerekeimmel, csak azt mondom, hogy meg tudom érteni azokat, akik "a maguk útját járják" legyen ez akaratukkal egyező vagy kényszerpálya. Az, hogy megokolja az ember, hogy mit miért csinál, az meg természetes, az meg nyilván nem az lesz, hogy alázza magát, ez is természetes. Mondhatná egy mgtow, hogy "b**fax vagyok", de egyrészt nem biztos, hogy az az ok, amiért az élete úgy alakult ahogy másrészt az "öntudatos nő" is mondhatná, hogy "lusta vagyok főzni", mikor valami okból nem főz, de az okokkal ő van tisztában, nem mi.

31/f

2018. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az indoklás nem természetes. Vagyis sokan ilyen fennkölt indokokat várnak el. És eldöntik a másik helyett, hogy az az indok NEKIK megfelelő-e. Engem azért szoktak szekálni, mert nem akarok gyereket. Ilyenkor jön a "de miééért?". Nekem semmi indokom. Annyi, hogy nem akarok. De sokaknak ez nem elég.


Ha meg tudnám indokolni, hogy mert nincs apajelölt, nincs pénz, akkor ha ezek változnának, az indokaimnak annyi.


Ha meg valaminek a követése automatikusan valami/valaki másnak a lenézését vonja maga után, az szerintem nagyon gázos, és nevetséges lesz tőle. Nem akarok gyerekeket, de nem nézem le, aki akar, a gyerekek is annyira idegesítenek, mint a felnőttek (csak a hülyék). Ateistaként sincs semmi bajom a vallásosokkal, amíg nem csesztetnek. És pont ezért nem értem, hogy ennek miért kellett nevet adni. Eddig is voltak férfiak és nők, akik nem állapodtak meg, egyedülállók. Csak így lett egy eszme, meg egy nagy gyűlölködés belőle. Mikor férfiak és nők összeállhatnának, mint a gyermektelen csoportokban, hogy "mi ezt valljuk". Mert így tényleg az jön le, hogy nem jut. Ha egy csapat 100 kilós nő összeállna, hogy ők szabad akaratból vannak egyedül, fúj ocsmány pasik... ugyan ki hinné el nekik, hogy önként WGTOW-ek?

2018. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%
Azért itt elég szelíd nézetek gyűltek össze. A valóságban viszont van nagyon sok durva és ijesztő megnyilvánulása ezeknek az embereknek. Sokan úgy gondolják, hogy a nők elnyomják a férfiakat. De erre csak azért képesek mert a kormány pénzeli őket, és az lenne a legjobb ha visszamennének a őskorba amikor még baltával csapták fejbe azt a nőt amelyiket akarták, addig pedig az a legjobb ha úgy óvakodnak a nőktől mint a tűztől... Semmi tiszteletek nincs bennük a nők iránt. De olyan cikket is olvastam már tőlük amiben azt ecsetelték, hogy a nők számára az erőszak nem nagy dolog mert az evolúció (köszönhetően az eléggéá erőszakos, háborús történelmünknek) során megtanulták túlélni...
2018. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!