Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy 13 éves lányba és egész napot eltudom vele beszélgetni meg ilyesmi, de én meg 17 vagyok. Van e értelme hogy küzdjek érte?!?!?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Kezdjed tágítani a lyukadat...a bőrtönben szükség lesz rá.
2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Haaat..

Kicsit fiatal meg a lany de vegulis az esely megvan :) egy probat meger ;)

2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 megadeth18 ***** válasza:
28%
Hát.. a 13 éves lányok eléggé kiszámíthatatlanok. ha 15 évesen majd átvált a "p.icsakorszakba", akkor jaj neked, majd 100 pasival fog egyszerre kavarni. Lehet, hogy rendes lány azonban, akkor van értelme, de akkor is várnotok kell szerintem pár évet. Amúgy inkább nézz 16 körüli puncit szerintem.
2015. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gáz.
2015. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Az én barátnőm is 13 éves, 8 hónapja vele vagyok, ha viszonozza akkor tényleg lehet belőle egy jó kapcsolat, de türelemre szükséged lesz, és érett beszédre, hogy megértessed vele, hogy mivel tudjátok jobbá tenni a kpapcsolatotok, ha viták vannak.

Ha volt már több pár napos baártja, akkor semmi értelme, mert akkor te sem leszel neki csak pár nap.

De nagyon kis édes tud lenni a barátnőm, bearanyozza sokszor a napomat :$

2015. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első, nem bünteti a törvény, amíg 17 a kérdező.


Kérdező: nem gáz, de 3 évet várj, míg megdugod.

2015. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!