Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság, lefeküdtünk, azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság, lefeküdtünk, azóta kerül?

Figyelt kérdés

2 éve barátságban vagyunk, közös társasággal jártunk programokra, együtt buliztunk, stb. A közelmúltban 2x lefeküdtünk, de azóta "kerül" vagy nem tudom... Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, de levegőnek néz, nem beszélünk (persze ha én kezdek el beszélni, akkor normálisan viselkedik), nem keresi a társaságom, nem szólít meg úgy mint anno... Én meg kezdem már gáznak érezni magam, hogy mindig én "megyek utána", már azt érzem mintha zavarnám vagy azt gondolná, hogy "jaj ne már megint itt van"... Már bulizni se jön el velünk, attól tartok, hogy azért, mert én is ott vagyok...

Miért csinálja ezt? És mit kellene tennem?

Nem tudom, hogy számít-e, de nemrég összejött az exével.


26N


2018. márc. 29. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok barátok, már bocs. + "nemrég összejött az exével" Ebből pl. nem értem, hogy mi nem egyértelmű?
2018. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Búfelejtő dugás voltál neki. Rájött, hogy az exe kell, vissza is ment hozzá. Ennek ez szokott lenni a természete. Fhaszért dugsz haverokkal.
2018. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem, de nem túlzás ez, hogy nem áll velem szóba akármi történt is?
2018. márc. 29. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Kerüli a kísértést?
2018. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Fel kéne fogni, hogy nem voltál több egy numeránál. Nem akar tőled semmit, még a látványodat sem. Biztos jobban elvan a barátnőjével, mint hogy bulikázzon ott, ahol te kelleted magad. Dolgozd fel.
2018. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2 éve barátok/haverok vagyunk, nem 2 hete ismerem...
2018. márc. 29. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátok maradjanak barátok, ne kúrópajtások. Nehéz felfogni?
2018. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Cica, a barátságot nem időben mérjük. És nem bhaszunk barátokkal.
2018. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És a haver nem egyenlő a baráttal. De neked magyarázni kár.
2018. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Nos, ne menj utana. Megdugott, mint havert, mast nem akar.

No vagyok, en is futottam ilyenbe. Ne alazd magad tovabb.

2018. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!