Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudsz olyan lánnyal hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz olyan lánnyal hosszabb távra tervezni akinek voltak kalandjai, szexpartnerei előtted?

Figyelt kérdés
Nem félsz attól, hogy így könnyen megcsal majd? Hiszen hiányozni fog neki a változatosság, az az izgalom amit komoly kapcsolatban a stabilitás, biztonság vált fel? Illetve ezek szerint nincs szüksége érzelmekre a szexhez, nem nehezen elképzelhető hogy ezután ne legyen igénye ilyen szinten izgalmakra?
2018. márc. 30. 15:26
1 2
 1/12 Mádár0218 ***** válasza:
56%
Nem, ha úgyérzem megtudok bízni benne nincs probléma, ha meg megcsal az majd akkor lesz addig minek aggódni
2018. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem az a lényeg, hogy voltak e kalandjai, hanem hogy a kalandjai alatt szingli volt e.
2018. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha volt neki egy és ebből rájött, hogy ez neki kevés, abban nem látok kivetnivalót. Akinek erre 10× kell rájönnie, annál azért más a helyzet.
2018. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól nem fog megcsalni valaki, hogy voltak szexkapcsolatai. Ugyanakkor ha az életkorához képest túl sok férfival volt, akkor fenntartom a jogot, hogy ne akarjak vele összejönni
2018. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Tudok. Ettől nem lesz űrlény a csaj.

A megcsalás pedig független ettől. Szende, pár kapcsolatos csajok pont ugyanúgy félreléphetnek.

2018. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Romantikus de ez az én véleményem. A legnagyobb k is ha szerelmes lesz csak veled akar majd lenni. A leghűségesebb lány ha valami nem jó neki egyszer részegen vagy buliban vagy....rájön ő többet akar és félremegy.
2018. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Szingli letem alatt nem vetettem meg a pasikat, miota parom van (5 eve) ra se tudok nezni ugy masik ferfia, es meg csak gondolni se gondolok arra, hogy megcsalnam ha lenne ra lehetosegem. Mar pedig lenne.

Ha kapcsolatban vagyok valakivel, tisztelem, becsulom es szeretem annyira, hogy ne alazzam meg, es arra torekszek, minnel jobb baratno legyek, eszem agaban sem lenne egy ropke oraert cserebe elvesziteni a szerelmemet.

22l

2018. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi erovel mondhatod, aki nem kalandozott, majd akar.

Es te? Neked vokt? Nem volt? Mindegyiket ki lehet forgatni.

2018. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Tudok. Az, hogy szereti a szexet inkább jó dolog igazából. Rosszabb lenne, ha csak akkor lenne kedve ha épp lángolóan szerelmes. Ez azt is jelentené, hogy hosszabb távon lehet nálatok sem lesz szex.
2018. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem kell egy olyan, aki a fél világgal lefeküdt.
2018. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!