Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy sokan lenéznek, kinevetnek engem? Paranoia vagy valós jelenség? 23F

Figyelt kérdés
Főleg nők jelenlétében, társaságban jön elő ez az érzés, ha csak elmegy mellettem egy ismeretlen csaj vagy a társaságomban vannak jelen. Fontos leszögeznem h még nem volt barátnőm. Úgy érzem, hogy semmibe vesznek, nem törődnek velem, ignorálnak vagy egyenesen lenéznek, kinevetnek magukban.
2018. márc. 30. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Alacsony ömbizaom, önértékelési gondok. Bemagyarázod magadnak, hogy rajtad nevetnek, meg minden mosolyt, nevetést rosszindulatúnak gondolsz.
2018. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak sokan szaladgálnak valami érthetetlenül flegma ábrázattal.
2018. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj rágyúrni az önbizalomra! Ha azt sugárzod magadról, hogy lúzer vagy, akkor az embereknek is ez fog átjönni.

Tudom, mert ismerem az érzést. Az emberek általában csinosnak, sőt szexinek mondanak, de valahányszor ismerkedni akar velem valaki, folyton azt érzem, hogy valami simlisség van a dologban, mert nem tudom elhinni, hogy tetszhetek valakinek, azt meg pláne, hogy szerethető vagyok.

37 éves vagyok és a mai napig nem tanultam meg szeretni magam. Nagyon sokat dolgozom rajta, hogy megtanuljam, de a módját még én sem találtam meg. Viszont neked is csak ezt tudom tanácsolni. Bízz magadban, higgy abban, hogy igenis alkalmas vagy egy normális párkapcsolatra.

2018. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bekepzeled.

Nem torodnek veled, ez igaz, de nem leneznek. Erosen tul tolod. Nincs rad irva, hogy nem volt baratnod.

Baratom szuz volt, elmondta, de ha nem, ra nem jottem volna.

2018. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsika, én nő vagyok, és engem másodiktól nyolcadikig csúfoltak általános iskolában. Úgyhogy nem igazán értem, miért mosod össze a "semmibe vesznek"-et a "lenéznek, kinevetnek"-kel. Számomra az, amikor középiskolában már nem foglalkoztak velem, a korábbi kicsúfolásos vesszőfutáshoz képest megváltás volt.
2018. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismeretlen nőknek mégis mit kellene csinálniuk veled? Ez valóban beteges. Azt kellene tudatosítani, hogy egyik nő sem tartozik neked semmivel, főleg nem ha idegen.
2018. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!