Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sokan vannak rajtam kívül,...

Sokan vannak rajtam kívül, akit nagyon érdekel a fizika?

Figyelt kérdés

Le tudnátok írni,vagy linkelni?

Mert azt kaptuk házinak.

Azért mi,mert minket nagyon érdekel a fizika.

Meg úgy általában a fizikáról bármi érdekelne.



2014. okt. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit? Mi van?
2014. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fizikatörténetet,fizika jelenségeket például.

Elnézést,hogy a kérdésnél elírtam.

2014. okt. 23. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekel a fizika, akkor képes lennél beírni a keresőbe, szerinted miért lett kitalálva a Google?!
2014. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont arra nem hiszem,hogy feltétlenül választ kapnék a google-tól,hogy hány embert érdekel nagyon a fizika.
2014. okt. 23. 21:00
 5/5 anonim válasza:
Én egyáltalán nem szeretem, pedig természettudomány tagozaton vagyok.. egyszerűen feleslegesnek tartom, hogy kitudom számolni azt ha xy magasságból elengedek egy testet, akkor az mikor ér földet, illetve ez fordítva és társai.. vagy amikor a tanár felírja a 6 féle képletet és csak ömleszti rád az anyagot.. eléggé megutáltam :'D
2014. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!