Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy ha egy lány nem sminkel, nem ad annyit a külsejére, az azért van mert elégedett magával, van önbizalma?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, én azért nem sminkelek, mert egy bohócnak érzem magam sminkben, vagy legalábbis egy transzvesztitának. De azt nem mondanám, hogy nem adok magamra. És azt sem, hogy sok önbizalmam van..Szóval szerintem a válasz: Nem :)
2018. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Ez sosem volt igaz. Elég ha végig nézel az egyébként önbizalom gyenge kicsit csúnyácska magukat nem sminkelő lányokon. Nem azért nem sminkel, hanem mert más értékrendet alakított ki magában.
2018. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Vagy csak lusta.
2018. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor nem sminkelek, ha olyanokkal vagyok, akik közel állnak hozzám
2018. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

en azert nem sminkelek mert nyáron a melegtől lefolyik rollam és nem túl szép látvany

plusz pl az alapozo nagyon nem tesz jót a bőrnek és nem szeretném ha rosszabb lenne a bőrőm tőle

2018. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Inkább csak igénytelen, ha nem ad magára.
2018. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem akar megfelelni másoknak, harmóniában van önmagával.
2018. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem, a sminknek semmi köze nincsen az önbizalomhoz.


Aki nem sminkel az szerintem általában azért nem teszi, mert nem érdekli az ilyesmi, abszolút hidegen hagyja/nem szereti/nem tartja olyan fontosnak a külsejét/lusta foglalkozni vele és nagyon kis százalékban azért, mert anélkül is szépnek látja magát, elégedett a külsejével és úgy véli, hogy nincsen rá szüksége.


Ha megfordítjuk, akkor sem igaz, hogy csak az sminkel, aki önbizalomhiányos vagy szégyelli saját magát. Én sminkelek, mert szeretek, érdekel és sokkal szebb vagyok benne. Ez egy tény és semmi köze nincsen az önbizalmamhoz. Vannak bőrhibáim, amik nem fognak eltűnni akkor sem, ha nagyon magabiztos vagyok, 100%-os az önbizalmam és imádom magamat. Én így is jól érzem magam, hogy nincsen rajtam semmi smink, egyáltalán nem szégyellem magam, így is ki merek menni az utcára stb., de tisztában vagyok azzal, hogy hogyan nézek ki és mivel sminkkel tudok rajta segíteni, ezért élek a lehetőséggel.

2018. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem sminkelek, mert reggelente azt az időt szívesebben fordítom másra, ha mégis felteszek valamit, akkor csak egy kis alapozót, hogy elfedjem a bőrhibákat. Komolyabb sminket csak alkalmanként használok. Egyébként meg a szemhéjam pl. viszket, ha oda teszek fel valamit, szóval a szememnél pl. csak szempillaspirált használok.
2018. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Na,a 6-os remélem pasiban olaszokat megszégyenítően öltözködik,ha neki egy smink nélküli nő igénytelen.


Egyébként lehet nyarvogni,hogy a magyar nőknek nem kellenek a magyar pasik,de amíg valakinek az igénytelenségnek számít,ha egy nő nem sminkel,miközben ő maga se az öltözködésére,se a hajára,se az arcbőrére nem valami hiú,addig ezen se kell meglepődni.

2018. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!