Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ezen agyalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezen agyalni, vagy ő egyszerűen tényleg csak ilyen? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ismerkedünk egy kis ideje, előzékeny, kedves és udvarias velem, a kölcsönös szimpátia is úgy érzem meg van. Nagy a távolság köztünk (kb 100km) így csak heti egy napot látjuk egymást. Nem feküdtünk még le de volt már ez meg az. Viszont azt vettem nála észre hogy kicsit visszahúzódobb, nem igazán mutat ki érzelmeket,beszélni meg alig beszélgetünk erről a kettőnk közti dolgokról, sőt a bókolást is nagyon hanyagolja. Mindketten kissé tapasztalatlanok vagyunk ami a párkapcsolati dolgokat illeti, de én magam felől több az érdeklődés szerintem. Attól félek hogy nem érdeklem annyira, vagy csak egy dologra vár, vagy hogy kevésbé tetszem neki. Lehet hogy ő egyszerűen csak ilyen, vagy valamelyik esetleges probléma lehet mégis a háttérbe? 22L, 24F
2018. márc. 31. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, csak ilyen.

Szerintem.

2018. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar kapcsolatot, tavot foleg. Csak meghuzni.
2018. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok szoktak így viselkedni többnyire,akik a távolság miatt nem szeretnének kötöttségeket.Vagy egyéb okok miatt.Persze lehet,hogy ő más,de jobb félni,mint megilyedni!
2018. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!