Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam hogy kimenjek a lakásból?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nincs senkim,egyedül vagyok.Eljárok dolgozni,ennyiből áll az életem,nincs kedvem még a levegőre se kimenni pedig jó idő van.Semmi nem tud felvillanyozni.Ismerősön sincs,aki kirángatna hogy na menjünk egyet sétálni.Csak én vagyok ilyen szerencsétlen ? Egyedül nincs kedvem semmihez.A helyek is ahova be tudnék ülni meginni valamit,mind az exemre emlékeztetnek.Olyan mintha egy magam által kreált házi börtönben lennék.N
2018. ápr. 2. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

"Pár hónapja". Na ez elég vicces. :D

Én "pár éve" vagyok így.

2018. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd hozzászoksz.
2018. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, vagyunk még így páran, akik nemcsak néhány hónapja, hanem évek óta ezt éljük meg. De pl. én erőt veszek magamon, és "mankók" nélkül is kimozdulok, mert fontos a lelki és fizikai örömem annyira, hogy nem sorvadok el a négy fal között. Kávézókba is ugyanúgy beülök vagy moziba, színházba, kirándulni megyek. Szerintem ne hagyd el magad kedves kérdező, nem annyi a világ, amennyit most láttatni engedsz magadnak. Ha egyszer ráérzel arra, hogy igenis megy egyedül is, sokkal pozitívabb leszel, és nem fogod magad szerencsétlennek gondolni. Csak az első lépést kell megtenni, a többi jön magától!
2018. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Éreztem így fél évig.

Sehova nem volt kedvem menni és el is hitettem magammal, hogy nekem teljesen jó csak otthon ülni, suliba menni és heti 3x edzeni.

Most ott tartok, hogy ennek nagyjából 2-3 hete vége és rettegek vissza jutni oda.

2018. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az exed szakított? Addig míg nem mész ki a lakásból mindig ő fog a fejedben járni. Ha kilépsz és elmész azokra a helyekre amik az exedre emlékeztetnek szép lassan már nem csak azok a dolgok fognak eszedbe jutni amik rá emlékeztetnek, új élményekkel fogsz gazdagodni.

Ha pedig te szakítottál, de még ilyen mélyen benned él az ex, akkor miért nem próbáljátok meg újból?

2018. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább csak dolgozom meg otthon vagyok, de már megszoktam és beleszarok az egészbe.
2018. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az exem nem hiányzik,túl zűrös volt már a kapcsolat,nincs mit újrakezdeni,de nagyon szeretett.És olyan érzésem van,hogy már soha nem fogok találni senkit akinek én vagyok a legfontosabb.Ez az érzés hiányzik tulajdonképpen.
2018. ápr. 2. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Még pár hónap....és ugyanez lesz :D Amúgy, rajtad múlik... menj csak, lépj ki a burokból, könnyű benne ragadni.
2018. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolat volt, hogy így minden rá emlékeztet?
2018. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hosszú,plusz mivel kicsi város,ha még nem is látom őt,barátait-ismerőseit mindenfelé igen,teljesen egybe volt fonódva az életünk.Nem bírom megtenni hogy más férfivel akárcsak sétáljak is ebben a városban,elköltözni meg nem tudok,itt a munkahelyem.
2018. ápr. 3. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!