Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha megharagszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megharagszotok a barátotokra, mert eltűnik több órára, akkor mit csináltok? Hogy reagáltok, ha pl ír nektek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Visszaírok neki, mivel nem tini lány vagyok, hogy sértődötten elolvassam csak az üzenetét, megérdeklődöm merre járt. Mivel nem sziámi ikrek vagyunk, nem kell, hogy percenként írjon, így nem haragszom meg, ha van saját élete.
2018. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Miért haragudnék meg rá emiatt?
2018. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
A barátod nem a kutyád, hogy egyfolytában a lábadnál legyen.
2018. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#1 Nyilván engem sem zavar, ha dolga van és azért tűnik el, de most kicsit más a helyzet :) Nos, ha jogosan haragudnál rá, hogy reagálnál?
2018. ápr. 2. 20:19
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom. Kérdőrevonnám?
2018. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem félreérthetően írtam ki a kérdést😀Szokott lenni, hogy órákig nem írunk, nincs is ezzel semmi baj, nem vagyunk összenőve. De most rossz gyanúm támadt, és persze haragudni gyerekes lenne, de nemis akarok úgy tenni, mintha nem zavarna a dolog...
2018. ápr. 2. 20:21
 7/25 Interferencia ***** válasza:
91%
Könyörgöm, akkor írd le, hogy miről van szó, mert ez alapján más értelmes választ nem fogsz kapni, mint az eddigiek.
2018. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6. Akkor viszont megbeszélném vele, ha csak facebookon tudunk beszélni, akkor ott. Nem játszanám el, hogy semmi baj.
2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Valoban nem lehet igy ertelmes valaszt irni. Nem szokott a parom csak ugy eltunni, ha nem ir akkor altalaban dolgozik vagy uton van valamerre, esetleg nagy ritkan parhavonta egyszer nelkulem ment el beulni a kollegakkal es azert nem ir. De ilyen meg sosem volt, hogy fogalmam sincs mi van, csak nem ir. Nem valoszinu, hogy rosszra gondolnek, valoszinuleg azt hinnem, lemerult a telefonja.
2018. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy elment külföldre pár napra egyedül, városnézni. Én most nem tudtam vele menni. Elvileg egyedül van, de órák óta nincs fent...ez nekem így most elég furcsa.
2018. ápr. 2. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!