Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megharagudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megharagudnátok a barátotokra ha idővel kiderülne róla a következő?

Figyelt kérdés
Nem tudja kimutatni sokszor az érzelmeit, néha egész jól sikerül neki, de legtöbbször nem megy. Itt nem arra kell gondolni, hogy bunkó lesz és érzéketlent mutat, hanem pusztán nem tud mit mondani, nem tudja mit kellene csinálni egy érzelmesebb helyzetben ezért elsírja magát.
2016. aug. 11. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul egy 2 éves gyerek értelmi szintjén mozog? :)
2016. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék rá, de ha jót akar magának (nem miattam, általában az emberek között), jobban teszi, ha megtanulja kicsit jobban kezelni az érzelmeit.
2016. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok híján én se tudnám kezelni az érzelmesebb pillanatokat, még úgy se, hogy amúgy én rettentően érzékeny ember vagyok. Nincs ezzel semmi baj szerintem.
2016. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék, mert fölösleges. Ilyen a személyisége és kész. Őt így kell elfogadni. Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni.
2016. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!