Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nyáron megy ki 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nyáron megy ki 3 hónapra külföldre dolgozni. Én nem tudok utána menni, mert több ezer km-re van, és más munkám van. Hogy dolgozzam fel? 23L

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap nem a világ vége. Biztosan nagyon nehéz lesz, de gondolj arra, hogy nagyon megerősíti majd a kapcsolatotokat (jó esetben).
2018. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezt én sem értem mit kell feldolgozni rajta. Amúgy minden nap együtt vagytok állandóan, a családot és barátokat elhanyagolva? Mert ha nem, akkor nem nagy dolog.


Az én barátom 2 hónapra megy ki Angliába a nyáron dolgozni. És? Túlélem. Telefon van, akár videóchatelni is tudunk.


22/L

2018. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szünet?
2018. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Hát én borzasztóan kiakadok már attól is, ha a párom 1 hétre vidékre megy dolgozni.


Biztos lesz szabadságod, menj akkor utána esetleg

2018. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónap nagyon rövid idő, nincs ezen mit feldolgozni, ha biztos lábakon áll a kapcsolat, akkor simán kibírjátok. Foglald el magad, fókuszálj a többi fontos dologra az életedben, legyél a barátaiddal, a családoddal. Addig is telefonon, Skypeon tudjátok tartani a kapcsolatot.
2018. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!