Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szeretne kimenni külföldre most 5 hónapot, utána hajóra egyből oda pedig fél évet. Szerintetek mennyire lehet kibírni?

Figyelt kérdés
3 éven vagyunk együtt és eddig 3 napnál többet nem nagyon voltunk külön azóta.Most júliusban szeretne kimenni barátom,utána ha haza jön és kap munkát hajóra egyből menne oda is.Kicsit bánt,hogy ennyi idő utám egyből kimenne,mior haza jön nekem pont vizsgaidőszakom lenne és alig tudnék vele lenni.Hajón 3-4 évet szeretne majd dolgozni,de közben haza is jönne fél évente.Kicsit ijedten állok a dolog előtt,mert azért ez nem kevés idő. Én hiszem,hogy kilehet bìrni,de akkor is félek. 21/L

2017. jún. 10. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
En tavkapcsolatban elek (masik orszag szinten), de ilyen "felevente egyszer hazajovok" hulyesegbe nem mennek bele. 3-4 evig felevente latni egymast az nem kapcsolat. Plane hogy hajos munkarendben meg csak beszelni se fogtok tudni egymassal napokig neha napjan.
2017. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor majd haza jönne akkor,1-2 hónapot otthon lenne,tudom az se sok :( . De nem tudnék lemondani róla.
2017. jún. 10. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem akarlak elkeseriteni, de szerintem o mar megtette. Akinek egy tobb eves komolynak szant kapcsolatban ilyen tervei vannak, az nem valoszinu, hogy veled tervez. Ha tobb penzt akar, ahhoz nem kell feltetlen olyan munkat vallalni, amivel felevente egyszer lat teged. Miert nem egyutt csinaltok valamit? Miert pont ez a terv?
2017. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Félhetsz is, mert szerintem ennek a kapcsolatnak ott vége lesz, hogy nekikezd az útnak. Fél év sok odő egymás nélkül...azalatt te is talalálsz somán mást...
2017. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondta,hogy ha neki tetszik,ő szeretné,hogy én is kimenjek majd vele.Csak nekem még legalább 3 év az egyetem.
2017. jún. 10. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Es te miert pincerkedj/recepcioskodj napi 10-16 orakat egy hajon egyetemi vegzettseggel? Mi a jovo ebben neked ugy megis? Kovetheted urasagat, roboltolhatsz honapokat, eveket es aztan mi van? Nagyon "megeri" ez a kapcsolat neked, komolyan :/. Itt mindenre van gondolva csak a kozos jovotokre nem.
2017. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
21 évesen semennyire se fogod...egyrészt manapság ilyen korban az emberek még ismerkednek hogyismondják új élményekre van szükségük, másrészt sok egyetemista lány komoly kapcsolata se bírt ki 2 hetet sok ott a buli,ha nem a szüleid városába jársz egyetemre. Le lehet pontozni de tapasztalatból beszélek.
2017. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok egy bulizós fajta,azzal nem lenne baj
2017. jún. 12. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi de tényleg ilyen sarkos vagyok: Ha ezt akarná, én egy élethosszig is kibírnám nélküle.

Az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen csak nincs lelki ereje szakítani veled, és ezt a "megoldást" választotta. Megfontolnám a szakítást vele. Még jóval vizsgaidőszak előtt, pláne.

2017. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!