Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol fugg az, ha egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol fugg az, ha egy ferfi megkivan mas noket is amig kapcsolatban van? Vagy ez minden pasinal igy van?!

Figyelt kérdés

A haverjaim gyakran beszelnek arrol, hogy igy meg ugy megkivannak bizonyos noket es , hogy agyba vinnek oket, mindezt ugy, hogy kapcsolatban vannak. Ez normalis?


Pasik! Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?:)


2018. ápr. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ha van narancsbőröd, másokat fog megkívánni
2018. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyenek illúziód, gondolatban minden pasi (ahogy nők is) össze-vissza csalja a párját akármennyire is szerelmes. Még a karvalyorrú lányokra is ráfanyalodnak.
2018. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Mert talán nem azt jelenti a párkapcsolat, hogy ezentúl halálodig nem fog megtetszeni vagy vonzódni máshoz.


Nekem nőként is előfordult többször az évek alatt, de sosem csaltam meg ettől a párom. (Perzse tudom itt sokan meg sem látnak mást soha, blah blah, nos bizonyára náluk úgy van, irigylem is őket, de ettől nálam még így van.)


A hűség bizony döntés, azt hiszem erre mondják. Szerintem azok az emberek, akik azt hangoztatják, hogy ők "meg sem látnak mást" lesznek az elsők, akik amikor egyszer majd mégis, már instant mennek is félre, ha ott a kísértés..

2018. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ vannak- e érzései a pàrja irànt. Ha valóban szereti, akkor nem fogjàk érdekelni màs nők. Ennyi.

Nem amúgy nem normàlis. Az ilyenek többnyire előbb vagy utóbb meg is csaljàk a pàrjukat. Akik nem azok azért nem, mert nincs màsik nő akinek kellenének.


Akinek igazi érzései vannak a pàrja irànt,szereti, tiszteli, az nem tudja és nem is akarja megcsalni. Sem az érzései, sem az értékrendje nem engedi meg. Ez vonatkozik férfiakra és nőkre is.

2018. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szerelmes,akkor nem.
2018. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig a kapcsolat első részében valóban szinte észre sem vettem a nőket.

Aztán néha igen, persze volt ilyen hogy na ezt a nőt hú de... De csak ennyi és ettől még sosem csaltam meg,és nem is fogok senkit, és szerettem a párom.

2018. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!