Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel a figyelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel a figyelmet a belső tulajdonságaimra is?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja milyen gyönyörű vagyok, ami persze jól esik, de azért kezd zavaróvá válni, hogy senki sem említi, hogy kedves vagy okos vagy vicces. Pedig szeretk viccelődni szoktam is és sokakat megnevettetek, ha kell segítség segítek és gyakran írok novellákat, amik általában jól sikerülnek. (ezt azért mondom, mert nyertem már velük néhány versenyt és a tanárom is azt mondta legyek írónő) A párom is folyton csak a külsőmet dícséri, ez már olyan felszínes. Tudom vannak komolyabb problémák is, de engem ez tényleg zavar.
2010. jún. 11. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg nem követni a sztereotíp divatot! Attól még persze lehetsz szép, de nem muszáj pl. lépcsősre vágott festett vörösesbarna hajat viselned. Sajnos annyira erősek a sztereotípiák (meg néha a biológia), hogy ha egy nő nagyon vonzó, divatos, akkor már semmit nem látnak benne potenciális (alkalmi) partneren kívül. Próbálj meg mindenkivel (férfiakkal is) az ő érdeklődési területükről beszélgetni.
2010. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a hajam teljesen egyenes, barna, hosszú. Semmi extra. Csinosan öltözködöm, de nem követem őrült módjára a divatot (nehéz is lenne, manapság már minden divat).
2010. jún. 11. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát, én boncnok vagyok, ha akarod írj privit, és beszélgethetünk a belsőről is
2010. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szavakkal ,tettekkel , amiből látszik hogy kedves vagy

keress olyan próbatételt ahol a belső számít ,így mindenki azt fogja díjazni

2010. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak nem merik mondani. =)

Én is így vagyok vele :D

2010. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs a homlokodra írva, hogy okos vagy :). Mellesleg én hiába dícsérném meg a novelláidat, ha nem értek hozzájuk. Laikus szemmel mind egyforma. Persze te ugyanennyit tudnál hozzá szólni az informatikához (feltételezem). Szerintem csak olyanok véleménye érdekeljen a tudásodról, akik tényleg hozzáértők. A párod pedig lehet nem akar megbántani, és nem az eszed miatt van veled.

21/F

2010. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat. Utolsó, holnap érettségizem informatikából. :) Teli találat. A novellákat csak példának hoztam, de nem tartom magam butának vagy sekélyesnek, a környezetem pedig nem jelez vissza. Sétáltattam kutyákat menhelyen például és azt se értékelte senki. Mindig csak a külsőm és ez egy idő után fárasztóvá válik.
2010. jún. 13. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos ez egy ilyen világ. Az előítéletek sora van csak. Én tegnap kaptam meg a saját apámtól, hogy kokszolok. Pedig ha valaki, akkor ő tudja legjobban hogy mit eszek :). De hagyjuk, csak felidegesítem magam az emberi butaságon. Te meg ne keseredj el, legyen olyan társaságod, aki lássa benned azt, amit te szeretnél. Ennyi...
2010. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó első mondatát én úgy mondanám inkább:


"Sajnos ez egy ilyen világ. A külsőségek számítanak. Ettől lesz minden olyan felszínes."

2010. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!