Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez tényleg normális hozzáállás manapság?

Figyelt kérdés
Egy 27 éves,elviekben felnőtt nőnek a legfontosabb párkapcsolati tényező,a szex,és a nemiszerv mérete,mert saját szavai szerint:"Ilyen világban élünk",és ő inkább összejön olyan emberrel,aki a fentieknek megfelel,és él egy szeretet és bizalom nélküli kapcsolatban,ahol hazugság hazugságot szül,mintsem olyan emberrel,aki megbecsüli,szereti,de esetleg egy vagy két centivel rövidebb neki,mint a fenti illetőnek.Tényleg ez a felfogás az aktuális,és a bizalomra és szeretetre épülő kapcsolat az idejétmúlt?Köszönöm az esetleges válaszokat!
2018. ápr. 5. 18:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
miért hallgatna pont rád mikor a farkak érdeklik? Nem értem honnan szerzitek ezeket az ismerősöket...
2018. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én voltam már olyan lánnyal együtt aki azt akarta hogy a szeretője legyek, mert haverságból lett egy szex kapcsolatunk egy ideig, mivel bele szerettem sajnos de nem akart magának mint társat mert csoró vagyok de a pasija meg gazdag és kicsi a farka és hozzám járogatót szexért mert azt nem kapta meg normálisan a párjától adtól csak a pénzt kapta. Ő is belém szeretett de meg gyülöltem mert nem bírt lemondani a vagyonról hiába a srácot folyton meg csalta mindenkivel mert rossz volt az ágyban a palija de a pénze az kell.
2018. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kérdező és te mért foglalkozol ilyen nővel aki mint látható biztosra veszem hogy egy nimfomániás aki nem bír magával ha viszket neki, és ő csak abba tud bele szeretni aki istenesen meg csinálja őt úgy. Ha te nem tudsz neki teljesíteni akkor hagyd van annyi lány mint égen a csillag.
2018. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyen nőket fel szedni?

Valahogy engem elkerülnek a szex imádó csajok engem mindig csak pénztárcának használtak sajnos pedig nem is kicsi a méretem ott.

2018. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Hova valósí vagy kérdező és hol lehet felszedni az ismerős csajodat?

Szívesen ellenék egy szex imádó vadmacskával rám férne egy jó kis nimfó.

2018. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát van benne valami sok lány hazudik arról hogy nem a méret a lényeg de azután mindig kiderül hogy mégis mert ha találkoznak egy naggyal akkor abba bele esnek.

Szóval ez egy örök vita hogy a méret fontos-e sok nőnek valóban az kevés nőnek nem fontos csak.

2018. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

27 éves vagyok, és maximum akkor dobnám a pasit, ha röhejesen kis pénisze lenne. Egyébként ez az én listámon nem is lényeges tényező, mert nem vagyok valami tág, egy kisebb mérettel is elvagyok.


Barátom is teljesen átlagos ilyen téren.


27N

2018. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Sok nőnél akik még nem élték ki magukat szexuálisan ez a trendi minnél többet fel próbálni és utána meg állapodnak ha rájöttek arra hogy mi számukra a fontos. Bár kétlem hogy akinek alapból ilyen a személyisége szóval hedonista felfogású az élvezeteknek él, az valaha meg változna kizártnak tartam a hedonisták így élik le örökre az életüket. Keress más lányt kérdező mert ha neki más jön be akkor sajnos ebbe bele kell törődni.
2018. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen lelki sérült a nő. Le kell kakkantani.
2018. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális hozzáállás, hiszen a nő maga is csak rinyál, mert nem kap szeretet. De ezt te is tudod, nem kell ez az álnaivitás.
2018. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!