Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire beszélgettek olyannal, aki nem tetszik semennyire csak úgy kedvességből?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elkezdtem beszélgetni, chatelni, párszor már találkoztunk társaságban, de eddig nem nagyon érdekeltem, az jött le. Aztán valahogy elkezdtünk beszélgetni és elég érdeklődő meg bőbeszédű, ezért kérdezem, hogy ez jelent-e valamit?

Mert eddig ezt nem mutatta ki élőben és egy elég karakán, nyitott lányról van szó, tehát lehet csak ennyire szeret barátkozni..ti mit gondoltok? Hogy ha tényleg érdeklődő és nem csak lepattintós válaszokat ad, az azt jelenti lehet, hogy bejövök neki? Vagy csak szeretne kicsit jobban megismerni, mint a társaság egy tagját?


2018. ápr. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Te... én csak ilyen lányokkal beszéltem eddig, akik ilyenek voltak.
2018. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fiúk, mennyire beszélgettek olyannal, aki nem tetszik semennyire csak úgy kedvességből?
2018. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk?Gáz vagy szerinted?
2018. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Skaiiripa ***** válasza:
Ha van közös téma az adott személlyel, szóval adja magát a beszélgetés akkor én szoktam csak úgy beszélgetni, még ha nem is tetszik. De persze próbálok nem hiú ábrándokba ringatni senkit és leállítani magam ha úgy adódik.
2018. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy beszélgetünk olyanokkal.

Csak azzal szabad beszélgetni, aki tetszik?

Akkor aki kapcsolatban van/nem akar kapcsolatot/ van kiszemeltje, az ne is beszélgessen senkivel? Jó kis logika :D

2018. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szimplán kedvességből nem szoktam hosszan beszélgetni senkivel sem...Én barátságos és nyitott vagyok, de vannak emberek, akikkel van miről beszélnem és vannak olyanok is, akikkel pedig nincsen. Őket sem koptatom le, nem bánok velük bunkón stb., hanem velük is barátságosan és kedvesen viselkedek, de azért nem fogok velük csak úgy csevegni mindenféle, esetleg személyesebb dolgokról, hanem inkább csak ilyen rövidebb "small talk"-szerű dolgokra kell gondolni. vHa valakivel sokat beszélek, keresem a társaságát stb., akkor annak oka van. alami miatt értékesnek tartom és szeretek vele beszélgetni, élvezem a társaságát. Például értelmes, érdekes a személyisége, humoros, kíváncsi vagyok a véleményére, kedvelem stb., ugyanakkor nálam ez még nem azt jelenti, hogy be is jön nekem az illető, simán lehet csak egy barátság kezdete is.


Szerintem csupán ez alapján nem lehet megállapítani, hogy ő is barátkozik vagy esetleg többet remél ettől. Inkább abból lehetne leszűrni, hogy hogyan viselkedik veled, milyen stílusban ír, milyen témákról beszélgettek, mert ez szerintem többet elárul.

2018. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülye megfogalmazás, hogy "csak kedvességből". Nekem van jó pár fiú barátom, egyikőjük sem vonz párkapcsolatilag ilyen olyan okokból kifolyólag, de egyébként meg szeretek velük beszélgetni, mert jó beszélgetőpartnerek. Attól, hogy érdeklődő vagyok a beszélgetés alatt az nem azért van mert az illető érdekel mint pasi, hanem mert érdekel mint ember. Sajnos sokan beskatulyázzák a férfi-női kapcsolatot, hogy csak párkapcsolatszerzés céljából lehet beszélgetni aztán ha mondjuk az egyik fél nem olyan szempontból érdeklődő akkor meg hagyják is a francba minek barátkoznék vele címszó alatt. Szerintem nem lehet megmondani ezt így, hogy miért olyan. Persze nyilván ez alapján több esélye van, hogy bejössz neki, mintha rideg és elutasító lenne, de pont ugyanannyi esély van rá, hogy csak barátilag érdekled. Amíg ezt nem tisztázod vele addig nem fogod tudni.
2018. ápr. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!