Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti erre megharagudnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti erre megharagudnátok? Szakító ok?

Figyelt kérdés
Barátom bevallotta, hogy régebben hazudott nekem, amikor még csak haverok voltunk. Azt hazudta, hogy amíg mi nem voltunk jóba ( 2 év szünet) addig neki fél évig volt barátnője. Azt mondta csak azért hazudott mert nagy lúzernek érezte magát, amiért még 22 évesen nem volt nője, és azthitte emiatt lenézem majd. Amúgy jó a kapcsolatunk 3 hónapja vagyunk együtt, de már régóta ismerem. Mit tegyek ? Rosszul esett a hazugság..L
2018. ápr. 7. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezek szerint te még soha életedben nem hazudtál semmit, senkinek, semmiről, soha...
2018. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez nem egy akkora bűn, hogy kiakadj rajta
2018. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Megindokolta, hogy miért tette. A helyedben megbocsájtanám neki.
2018. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak féltem mert annyi hülye pasim volt ő pedig amúgy olyan aranyos meg minden . köszi mégegyszer
2018. ápr. 7. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Igazabol ahhoz se lenne semmi kozod, ha akkor jott volna ossze egy masik lannyal mikozben veled volt. Szimpla megcsalas. De igy, hogy egyutt sem voltatok mi kozod hozza, hogy mit mondott vagy tett. Semmi.
2018. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora baj. Gond van picit az önèrtèkelèsèvel, te fontos lettèl neki de fèlt h nem lesz elèg jó neked. Sztem ne foglalkozz ezzel a buta kis füllentèssel. Legyetek boldogok. :)
2018. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a hazugsag neked nem artott semmit, o viszont borzasztoan szenvedett tole. Ez inkabb csak fullentes. Egy icipicit megdorgalnam, hogy a hazugsag nem szep dolog es remelem ezek utan azert bizhatunk egymasban, de engem sokkal jobban foglalkoztatna, hogy o mennyire ertektelennek erezte magat es megvigasztalnam ot.
2018. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!