Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül boldog és teljes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül boldog és teljes az életed? Hogy csinálod?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kozel sem :D kivancsi vagyok masok, hogy csinaljak.
2018. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem, úgyhogy én is várom a válaszokat 😀
2018. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Amikor én elértem ezt a szintet, akkor az életemben tudatosan nagy változások voltak.

Újra kezdtem az életem egy új helyen. Teljesen átformáltam az életem, a hozzáállásom, a szemléletem. És valami hihetetlen boldogságérzet vett rajtam erőt, hogy bárki lehetek, bármivé válhatok. Izgalmas volt a sok új élmény, ismeretség, impulzus ami ért.

Annyira lekötött az élet, hogy egyáltalán nem volt időm szomorkodni a múlton, vagy érezni egy társ hiányát.

2018. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból így vagyok összerakva.
2018. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy ideig pár évig ez működött, mert maximálisan lekötöttem magam.


De ahogy teltek a hónapok, a fél-évek, évek, egyre jobban hiányzott az, hogy legyen valakim.

2018. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem teljes az életem, boldognak sem boldog, de megelégszem annyival, amennyi jutott, így nézve talán mégis boldog vagyok.
2018. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nincs választásom. De azon az elven vagyok, hogy jobb a pezsgőfürdőben sírni, mint a híd alatt. Szóval teszek azért, hogy legyen pénzem, és bár jobb lenne egy barátnővel utazgatni, egyedül sem rossz.
2018. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban jobban ki lehet elégíteni a szükségleteket, magasabb boldogságszintre tud juttatni. De egyedül sem lenne gondom. Élvezem az életem.


Tudatosítás segített. Szeretem a személyiségfejlesztős dolgokat, szeretem a pszichológiát, szeretem a kommunikációt. Sokat olvasok és tanulok, hogy jépes legyek frissen tartani az elmémet, és képes legyek boldoggá tenni magam.

2018. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

Tudom, h le leszek pontozva, de ez sztem akkor is önismeret kérdése. Nem ilyen coelho és oravecz szintű átlag bullshitekkel, hanem egyénileg.

Ezt csak saját magamon tudom példázni. Szorongó gyerek és fiatal felnőtt voltam. Harsány, de igazából belül mindig féltem vmitől. Most tökmindegy minek hatására, de elérkezett egy pont az életemben, ahol már nem akartam belül nyomorultabb lenni (tökmindegy közben mit láttak/gondolták rólam mások) és elkezdtem változni és megismerni jobban önmagam. Azelőtt volt, h magányos voltam, néha még akkor is, ha nem voltam egyedül. Ma már egyedül sem lennék magányos.

Nem tudom, érted-e a különbséget.

Aki belül nem erős, nincs jól; az más által se lesz. Maximum ideig-óráig.

2018. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, és soha de soha nem fogok előnyt látni az egyedüllétben.
2018. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!