Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül boldog és teljes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül boldog és teljes az életed? Hogy csinálod?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

boldog és teljes

megtaláltam azt ami érdekel, amit imádok és amire építeni akarom a jövőm. harcolok, hogy megvalósítsam az álmaim. napról napra fejlődök.

nem zárkózom el az ismerkedéstől,de igazából nem érzem magam egyedül, úgy vagyok vele ha találok olyan embert aki hozzám való akkor oké, amúgy meg nincs kifejezett szükségem párkapcsolatra

2018. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, elmondhatom, hogy alapvetően boldog vagyok és szeretem önmagamat és az életemet. Persze, jó lenne egy partner, de nem keresgetek, nem görcsölök, majd jön magától, vagy nem jön, ki tudja. A keresés nálam nem vált be. (voltam már szerelmes és boldogtalan egy párkapcsolatban, a társas magányt sem választanám már soha többé)

Elvált, gyerekes anyuka vagyok. Lehet, hogy most már így maradok végleg. Csak azért, hogy legyen valaki, nem kell. Szerelemre, romantikára, szexre persze vágyom, de nem szenvedek ettől a vágytól, csak úgy van, hogy jó lenne. De alapvetően jó így az életem, ezt leszámítva minden klappol és örömmel telnek a napjaim.

2018. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!