Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nyári, komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyári, komolyabb munkában tudok önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés

A kérdést nem véletlenül írtam ebbe a kategóriába, hiszen a férfiakkal, a flörtöléssel kapcsolatban szeretnék önbizalmat szerezni :)

Mindig félénk voltam, nyáron szeretnék munkát vállalni, amíg szünet van az egyetemen.

Viszont valami értelmes munkát szeretnék, aminek későb hasznát veszem pl egy önéletrajzban, tehát nem hosstesskedésre, vagy pultos munkára gondoltam (félreértés ne essék, nem akarok megbántani senkit ezzel, vagy leszólni ezeket a munkaköröket, csak most nem ilyet keresek :))

Köszönök minden tippet


2017. febr. 13. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
erotikus masszázs pl ?
2017. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Marpedig komolyabb munkakban a munkara kell figyelni, nem fogsz senkivel flortolgetni, erre a pultoskodas ellenben tokeletes lenne.
2017. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pultos hölgyeket sokan kedvelik,ott lehetne flörtölni eleget.

n25

2017. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, mit tanulsz? Szeretnél keresni is, vagy fontosabb, hogy ismerkedj, illetve hogy a szakmádhoz közel álló munkát végezz?
2017. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon ilyen munka. Én azt javaslom, hogy több különböző munkát próbálj ki, vagy olyat, ahol mindig új emberekkel van dolgod. A lényeg az, hogy az ismerkedés, önmagad kifejezése gátlások nélkül menjen.
2017. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!