Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

16/F vagyok vallásos annyira hogy szombaton elmegyünk gyülekezetbe,nem esszük a sertést,evés előtt imádkozunk de ebben a vallásban nem tetszenek a lányok mindegyik szemüveges vézna,meg kövér, szép arcúak nincsenek , nos anyum azt mondta ha nem ilyen vallásost vennék el akkor sok veszekedés lenne a családba de mivan ha nem és megértené?

Tudom még soká van de segítsetek lehet ilyen párkapcsolat jó?


2018. ápr. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hitgyüli? németh sanya?😂

az szép... ott ràngatóznak, nyerítenek mint a lovak.

Üvöltenek. Tènyleg nem kellene nekem se onnan nő.

2018. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Adventisták vagytok? Én sok szép adventista lányt/nőt ismerek. Szerintem nézz körül más gyülekezetekben is! :)
2018. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én lenyelném a békát amíg be nem fejezem a sulit aztán ahogy munkába álltam önálló életet kezdenék. Lehet megfelelni a család elvarásainak de neked is csak egy életed van és vagy úgy éled ahogy neked megfelel, vagy eleget teszel az elvarásoknak és 60 évesen rájössz, hogy elb..tad az életed
2018. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még ráérsz ezen aggódni :D Sok lány nem túl szép 16 évesen, de 19-20 éves korukra kialakul a végleges alakjuk, arcuk, stb. Úgy látszik, hogy neked nem annyira fontos vallás, mint a szüleidnek, úgyhogy csak rajtad múlik, hogy milyen vallású nőt tudsz elfogadni a jövőben. Lehet, hogy eljön az a pont, ahol magadra kell hallgatnod a szüleid helyett, a te döntésed, hogy megfogadod-e a tanácsaikat vagy nem.
2018. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 egyetértek
2018. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban meggyőződéssel élsz úgy ahogy, akkor igenis fontos, hogy a választottad ne csak megértse/elfogadja a te elveidet, hanem egymásnak támaszai tudjatok lenni a hit gyakorlásában is. Ha nem azonos a világnézet, abból rendszerint konfliktus születik, kivéve, ha te lejjebb adsz és megalkuszol olyan dolgokban, amit helyesnek gondolsz. De akkor lelkileg nem leszel boldog. Amúgy meg fiatal vagy, van még időd, majd magad is megtapasztalod, és megérik benned, hogy milyen társsal tudsz együttműködni (mindenben).
2018. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leendőd nem a családodhoz megy férjül, hanem csak hozzád! Szard le a véleményüket 😃 ha nem tetszik nekik, akkor el is lehet szigetelődni, de valószínűleg inkább megbékélnek bármivel... 🙂
2018. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!